Büyü

Adet kanı büyüsü kaç günde bozulur

Adet kanı büyüsü kaç günde bozulur

Adet kanı büyüsü yapmak için medyumların kapılarını çalan bayanlar bu işlemler ile kısa zaman içinde sevdikleri erkekleri kendilerine bağlayacaklarını da bilmektedirler. Bu işlemler bugüne kadar birçok bayan tarafından kullanılmış ve aynı zamanda istenen sonuçlar çok hızlı bir şekilde alınmıştır.

Bu işlemler bağlama büyüleri içinde en etkili olanlarından biridir ve bu sebeple özellikle bayanlar tarafından çok sık bir şekilde kullanılmaktadırlar. Genellikle hızlı bir şekilde ortaya çıkan sonuçları ile bilinen bu işlemler de bayanlar kendilerine ait olan adet kanlarını erkeklerin yedikleri yemeklere veya sulara eklemeleri gerekmektedir. Erkekler de bu yemekleri yedikleri zaman istenen etkiler ortaya çıkmakta ve bu bayanlara karşı çok ciddi bir aşk bağı ile bağlanmaktadırlar.

Çok eski bir geçmişi olan bu işlemleri denemek isteyen bayanlar özellikle bu alanda kendilerini kanıtlamış olan medyumları bulmak için gerekli emeği vermelidirler. Aynı zamanda bu işlemleri herkesin yapamayacağını da bilmek ve medyum seçimlerinde çok titiz olmak gerekmektedir.

Bayanların çok sevmelerine rağmen bir türlü ilgilerini çekemedikleri erkeklerin sevgilerini ve aşklarını kazanabilmek için kullandıkları bu işlemlerin etkileri de genellikle kalıcı olmaktadır. Eğer işlemler doğru bir şekilde yapılır ve insanlar risk altına atılmaz ise tüm bayanlar bu işlemlerden sonra her zaman hayallerini kurdukları mutlu birliktelikleri yaşama olanağı bulabilmektedirler.

Bu işlemleri denemek isteyen bayanların bilmeleri gereken en önemli konuların başında kullanacakları kanların tamamen kendilerine ait olan adet kanları olması gerektiği gelmektedir. Birçok bayan bu işlemleri yaparken başka bayanların adet kanlarını denedikleri gibi aynı zamanda hayvan kanları ile kendi bedenlerinin farklı yerlerinden alınan kanları deneyen kişilerin sayıları da oldukça fazladır.

Bu tarz bir işlem yapılacağı zaman kesinlikle tüm kurallara uymak ve medyumların verdikleri bilgilere göre hareket etmek gerekmektedir. Sonuçlar ortaya çıkana kadar sabırlı bir şekilde bekleyen herkes zaman içinde mutlaka sevdikleri erkeklerin kendilerine kör kütük bağlanmalarını sağlayabilmektedirler. Genellikle insanların kısa zaman içinde sonuç almak istedikleri bu işlemlerin sonuçlarının ne kadar süre içinde ortaya çıkacağını bilmek mümkün olmadığı için insanlar kesinlikle dikkatli olmalıdırlar.

Adet kanı büyüsü kaç günde bozulur veya bu işlemlerin etkileri nasıl yok olur gibi konular hakkında araştırma yapan kişilerde kendilerini etki altına almak amacı ile yapılan bu tarz işlemlerden nasıl kurtulacaklarını kısa zaman içinde öğrenebilmektedirler.

Medyumlar bu işlemlerin etkilerini yok etmek istedikleri zaman öncelikle çok güçlü olduğu bilinen bazı özel duaları düzenli olarak okumaya başlamaktadırlar. Daha sonra ise insanların son durumlarını sürekli olarak kontrol etmekte ve durum hakkında her zaman bilgi sahibi olmaktadırlar. Büyü bozma işlemlerinde çok sabırlı bir şekilde emek vermek gerekmektedir. İnsanlar bu işlemlerin kolay olmadığını bilmeli ve her zaman için deneyimli medyumların kapılarını çalarak kendilerinden konu hakkında gerekli yardımları almalıdırlar.

Adet kanı gibi bozulması zor olan işlemlerden kurtulmak isteyen erkekler daha önce ilgilerini bile çekmeyen bir bayana kendi istekleri dışında aşık olmalarının ancak bu şekilde engelleneceğini de bilmektedirler. Uzman medyumlar bu işlemleri yaparken okudukları duaları günlerin sabah gün doğumu zamanlarında okumakta ve aynı zamanda bu duruma tüm etkileri tamamen yok olana kadar devam etmektedirler.

Adet kanı büyüsü kaç günde bozulur veya bu işlemler hakkında kimlerden yardım almak gerekmektedir sorularının yanıtlarını doğru kaynaklardan bulan herkes kendilerini etki altına almak amacı ile yapılan bu işlemlerden hızlı bir şekilde kurtulabilmektedirler. Önemli olan bu işlemlerin doğru teknikler ve sabırlı bir şekilde yapılmasıdır.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Adet kanı büyüsü yapan gerçek medyum dedi ki:

    Arkadaşlar bende son zamanlarda birisine aşık oldum ve onunda bir sevdiği olduğunu öğrendim. Ben bu kadını adamdan soğutup kendime aşık etmeliydim. Bunun üzerine bir çok yol aramaya başladım. En sonunda medyumlardan yardım almaya karar verdim. Bunun üzerine bir çok medyum araştırmaya başladım. En sonunda iyi bir medyum buldum. Medyum edis hocadan alacağım yardım sayesinde belki de şimdilerde kadını adamdan soğutup kendime aşık edebilirdim. Bunun üzerine edis hocayı arayarak hocam böyle bir işlem yaptırmak istiyorum sizde uygun mu dedim. Edis hocada tabi ki uygun nasıl istersen yapalım dedi. Bende tamam hocam başlayalım çalışmalara dedim. Edis hoca bu çalışmanın yaklaşık 10 gün süreceğini ve bu 10 günden sonra kadının adamdan soğuyacağını ve bana aşık olacağını söyledi. 10 gün sonra kadın benimle konuşmak için mesaj attı ve adamdan nefret ettiğini bana aşık olduğunu yazmıştı. Bende bunu görünce gerçekten medyum edis hocadan sonuç aldığım için dünyanın en çok mutlu insanı olmuştum. Hemen kızla konuşmaya başladık ve birlikte bir yuva kurmak için hazırlıklar yapıyorduk. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

  2. adet kanı büyüsü etkileri dedi ki:

    Karımı bir adama kaptırdım bu yüzden ondan ayrılmak istiyordum fakat o bunu istemiyordu ve benim yalan söylediğimi zannediyordu. Bende bu yüzden normal konuşarak yapamıyorum madem en iyisi bir medyum hocasından yardım alarak ayırmak ve soğutmak olacaktı. Öyle düşündüm ertesi sabah bu işin uzmanı iyi bir medyum hocası araştırdım ve medyum atlas hocadan daha uzman bir kişiyi göremedim. Atlas hocadan eşimi benden soğutmasını ve ayırmasını istedim. Atlas hocanın yaptığı çalışma 12 gün sürüyordu tam olarak. Bu yüzden bende evden gittim ve beklemeye başladım. 12 gün sonrasında ise eşim benden nefret ediyor ve ayrılmak istiyordu. Bende kendi şartlarımı söyledim o şekilde mahkemeye gideceğimi söyledim. Oda bunu kabul etti ve anlaşmalı bir şekilde boşanmaya karar verdik.
    0536 014 8431

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı