Büyü

Bağlama büyüsü kaç günde tutar

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Sonuç Verir

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin en büyük hataları çok kısa zaman içinde sonuç almak istemeleri ve bunu sağlamak için kimi zaman medyumların da haberi olmadan bilinçsiz bir şekilde hareket etmeleridir. Bilindiği gibi bu tarz işlemleri doğru bir şekilde yapabilmek için ciddi bir deneyime sahip olmak gerekmektedir. Özellikle insanların bağlama büyüsü kaç günde tutar ve ne kadar sürer gibi sorularının yanıtlarını almak için doğru kaynaklar da araştırmalar yapmak her zaman için daha faydalı olacaktır.

Güvenilir bir medyum ile iletişime geçerek bu işlemler hakkında gerekli tüm soruların yanıtlarını alabilen insanlar özellikle sevdikleri kişilere zarar vermeden kendilerine olan ilgisini nasıl arttıracaklarını da kolay bir şekilde anlayabilirler. Başarılı bir şekilde bağlama büyüsü yapmak isteyen medyumlar öncelikle insanlar hakkında bakım çalışması yapar ve üzerlerin de herhangi bir büyünün etkisi olup olmadığını anlamaya çalışırlar.

Bu işlemlerden alınacak sonuçlar bağlı olarak hareket eden medyumlar kullanacakları teknik ve nesnelere de bu aşama da karar vermelidirler. Genellikle aynı hafta içinde sonuç vermeleri ile bilinen bu işlemler de risk almak istemeyen birçok medyum kendilerinden yardım isteyen kişilere gerekli tüm bilgileri verdikleri gibi aynı zamanda ne kadar zaman içinde sonuç alınacağının belli olmadığını ve bu konu hakkında çok dikkatli olmaları gerektiğini de anlatmalıdırlar.

Birçok medyum bağlama büyüleri başarı ile yapmakta ve genellikle muska tekniğini kullanmaktadırlar. bu muskaların içinde etki altına alınacak olan kişilerin isimleri de yazmaktadır. Yani amaç o kişilerin bu muskayı yazan kişiye karşı olan ilgilerini arttırmaktır. Bu tarz işlemler yapmak isteyen birçok kişi bağlama büyüsü kaç günde tutar ve benzeri sorular ile yola çıkmalarına rağmen aslında ne kadar ciddi bir hata yaptıklarını ilerleyen zamanlar da anlarlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Hayrettin duman dedi ki:

    merhabalar ben Ankara dan hayrettin bende sevdiğim kızı kendime bağlamak için medyum edis hocadan yardım aldım kendisi hakkında herkes olumlu yorumlar yapmıştı bu yorumlardan yola çıkarak kendisine ulaştım bağlama büyüsü çalışması için işlemlere başladık çalışmalar 14 gün sürdü bu sürede sonuç almaya başladım ama çalışmalar bittikten sonra sevdiğim kızın bana aşık bir halde geri gelmesi beni çok şaşırttı bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim gerçekten edis hocayı tavsiye edenlerden Allah binlerce kez razı olsun. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı