Büyü

Bağlanma büyüsü nasıl bozulur

Bağlanma büyüsü nasıl bozulur

Bağlanma büyüsü işlemleri insanların kendi istekleri dışında düşüncelerinin değiştirildiği ve aynı zamanda kısa zaman içinde kendilerini seven kişilere çok ciddi bağlar ile bağlandıkları işlemlerdir. Bu işlemler birçok kişinin sevdiği insanı kendine aşık etmek amacı ile kullandıkları ve aynı zamanda çoğu zaman istedikleri amaca ulaştıkları işlemlerdir. Bilindiği gibi insanlar kimi zaman sevdikleri kişilerden istedikleri gibi karşılık alamadıkları için çok ciddi üzüntüler yaşayabilmektedirler. Hiç kimse bu duruma düşmek istemese bile yinede bu olay çok sık rastlanılan bir durumdur. Çok uzun zamandan bu yana yapılmakta olan bu işlemler hakkında birçok farklı alanda doğru bilgiler bulunabildiği gibi aynı zamanda insanlar sürekli olarak kimlerden yardım alacaklarını da öğrenebilmektedirler.

Ancak bu işlemlerin etkilerine girmiş olan kişiler kimi zaman rahtsız olabilmekte ve en kısa zaman içinde bu işlemlerin etkilerinden kurtulmak isteyebilmektedirler. Bunun için ise öncelikle bağlanma büyüsü nasıl bozulur, bu işlemler de kimlerden hizmet alınır veya ne kadar süre içinde sonuç alınabilir gibi soruların yanıtlarını aramak gerekmektedir. Bilindiği gibi birçok medyum bu tarz işlemler hakkında tam olarak yeterli bilgiye sahip olmadıkları için gelen talepleri karşılamakta zorlanabilmektedirler. Özellikle kullanılan teknikler hakkında kesinlikle bilgi sahibi olması gereken medyumlar bu işlemleri sadece okuyacakları özel dualar ile yapabileceklerini de bilmektedirler.

Okunan bu dualar doğru seçilmeli ve aynı zamanda her zaman için doğru bir sistem ile okunmalıdır. Bu alanda yapılan işlemler bakıldığı zaman insanların tarih boyunca çok farklı ve riskli teknikler kullandıkları görülmektedir. Ancak dualardan başka tekniklerin kesinlikle sonuç vermedikleri bilinmektedir. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemler bugüne kadar birçok kişinin farklı büyülerin etkilerinden kurtulabilmeleri için yeterli olmuştur. Kimi zaman insanlara ciddi sorunlar yaşatan büyülerin sonuçlarını sona erdirmek kimi zaman ise yapılan yanlışların önüne geçme için yapılmakta olan büyü bozma işlemleri kesinlikle bu işlemler hakkında bilgileri ve deneyimleri olan medyumlar tarafından yapılmalıdır.

Aksi takdirde oraya çıkacak olan sorunların ne kadar ciddi boyutlara ulaşacağını kimse tahmin edememektedir. En eski toplumlardan bu yana insan hayatında var olan büyü işlemlerinin çok farklı amaçlar için yapılması kadar aynı zamanda bu işlemlerin etkilerinin kısa zaman içinde sona erdirilmesi de her zaman insanların ilgilerini çeken bir işlem olmuştur. Bu alan hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olan tüm medyumlar insanların taleplerini karşılamak için sürekli olarak bu tarz işlemler yapmışlar ve bu alana olan ilginin binlerce yıldan bu yana sürmesini sağlamışlardır.

Doğru bir şekilde yapılan büyü bozma işlemlerinin genellikle kısa zaman içinde görülmesi sebebi ile insanlar bu işlemler hakkında yardım alacakları bir medyum buldukları zaman mutlaka acele etmeli ve kedilerinden yardım istemelidirler. Asla geç kalınmaması gereken bazı durumlar da olabilmektedir. Örneğin insanlar sıkıntı vermek amacı ile yapılan bir büyü işleminde sonuçlar kimi zaman istenenden çok daha ciddi boyutlara gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda insanların acılar içinde kalmaları veya hayatlarının tamamen allak bullak olması çok güçlü bir ihtimaldir. Bu sebeple ya bu etkilerin altında olan kişiler ya da işlemleri yaptıran kişiler en kısa zaman içinde büyü bozma işlemlerini yapmalıdırlar. Medyumlar bu işlemleri yapabilmek için çok güçlü olduğu bilinen bazı duaları düzenli bir şekilde okumaktadırlar. Okunan bu duaların aslında sürekli olarak niyet ve insanların isimleri de tekrar edilmektedir.

Bu sayede yapılan işlemlerin kısa zaman içinde sonuç vereceği ve insanların çektikleri sıkıntıların da sona ereceği bilinmektedir. Yapılan tüm uyarılara rağmen insanlar halen bu işlemleri tek başlarına yapabileceklerini ve okunacak duaları tek başlarına da okuyabileceklerini düşünebilmektedirler. Bunun ne kadar ciddi bir hata olduğunu anlamak için geçmişte bu alanda yapılmış olan işlemlere bakmak yeterli olacaktır. İnsanların ne kadar ciddi sorunlar yaşadıkları ve aynı zamanda bu sonuçların ne kadar uzun sürdüğü bilinirse büyü bozma işlemleri hakkında sadece deneyimli medyumlardan yardım alınması gerektiği daha net bir şekilde anlaşılabilmektedir.

Günümüzde bu işlemler hakkında insanların beklentilerini karşılayacak olan çok az sayıda medyum bulunmaktadır. Bu medyumlar özellikle bağlanma büyüsü nasıl bozulur ve benzeri sorular ile kendilerine gelen kişileri en kısa zaman içine büyü etkilerinden kurtarabilmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Dünya genelinde birçok kişi bu alanda yapılmakta olan işlemlerden nasıl korunacaklarını araştırmakta ve aynı zamanda sürekli olarak medyum seçimlerine de nelere dikkat etmeleri gerektiğini araştırmaktadırlar.

Bağlanma büyüsü yapılan ve bu etkilerden en kısa zaman içinde kurtulmak isteyen kişiler her zaman için ellerini çabuk tutmalı ve bu alanda en güvenilir kişilerden yardım almalıdırlar. Bu tarz işlemler hakkında kesinlikle her medyuma güvenmemek gerekmektedir. Çünkü bu işlemler her ne kadar kolay görünseler bile aslında bu alanda en zor yapılan işlemlerin başında gelmektedir. Yüzlerce yıldan bu yana sürekli olarak insanların ilgilerini çekmiş olan bu işlemler hakkında birçok farklı alanda gerekli bilgiler bulunabildiği gibi aynı zamanda nelere dikkat etmek gerektiği de bu şekilde anlaşılabilmektedir.

Yapılacak işlemlerden sonra en kısa zaman içinde insanların üzerlerinde dolaşmakta olan büyü etkilerinin kaldırılması amaçlandığı için sadece dua okumak yetmeyebilir. Bu sebeple duaların yanında insanların isimleri ve niyette sürekli olarak anılmalıdır. Zaten bu işlemler hakkında deneyimleri olan tüm medyumlar sürekli olarak işlemlerini bu şekilde yapmaktadırlar. Daha önce ilgilerini çekmeyen bir kişiye bağlanma büyüsü sebebi ile ciddi bir şekilde bağlanmış olan kişiler en kısa zaman içinde bu etkilerden kurtulmak isteyebilirler.

Ancak bir kişinin bu tarz bir büyünün etkisine girdiğini anlaması son derece zordur. Bu sebeple emin olabilmek için öncelikle bir bakım çalışması yapılmalı ve gerçekten de insanların üzerlerinde herhangi bir büyü etkisi olup olmadığı kontrol edilmelidir. Daha sonra ise duruma göre seçilecek olan duaların yardımı ile bu etkiler yok edilmeli ve insanların üzerlerindeki manevi baskılara bir son verilmelidir.

Kimi zaman bu işlemler hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmadıkları halde işlem yapmaya kalkışan medyumlar insanlar boş yere zaman kaybettirdikleri gibi aynı zamanda ortaya çok ciddi sorunların da çıkmasına neden olabilmektedir. Bu sebeple hangi büyü için olursa olsun büyü bozma işlemi yapılacağı zaman çok dikkatli olmak gerekmektedir. Bu işlemleri doğru bir şekilde yapan medyumlara ulaşmanın ne kadar zor olduğunu bilen insanlar büyü bozma işlemlerinin ne kadar özel olduğunu da anlayabilmektedirler.

Bağlanma büyülerinin etkilerine maruz kalmış olan kişiler daha önce varlıklarından dahi haberleri olmayan insanlara çok ciddi bir bağ ile bağlanmaktadırlar. Bu tarz bir değişim yaşayan insanlar kesinlikle sıkıntı çekmedikleri için bu durumu normal karşılayabilmektedirler. Ancak duygular da yaşanan bu ani değişimler de her zaman için bağlanma büyüsü gibi işlemlerden şüphelenmek gerekmektedir. Eğer bu tarz bir işlemin varlığı kanıtlanırsa o zaman hemen bir medyum bularak kendisine bağlanma büyüsü nasıl bozulur, ne kadar sürer veya istenen sonuçlar ne zaman tam olarak görülür gibi soruların yanıtları sorulmalıdır.

Etiketler

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Bağlanma büyüsü sonuç veren medyum dedi ki:

  aşk büyüsünün sayesinde mahallede aşık olduğum adamı kendime deli divane aşık ettim ve bu çalışmadan sonra adam benden bir başkasını dahi görmez oldu. Benimle evlenmek bile istiyor. Bunu yapan edis hocamdı ve edis hocama ne kadar çok teşekkür etsem azdır. Gerçekten bana kesin bir sonucu verdi ve sadece 10 gün içinde bu adamı bana aşık etti. Daha sonrasında edis hocadan tekrar bu adamı bana bağlamasını söyledim. Benden bir başkasına dahi bakmasın ve bağlanmasın istedim. Şimdilerde bu çalışmanın sonucu bekliyorum. Daha sonrasında ise onunda sonucu alacağımdan emindim. Edis hocama güveniyorum ve inanıyorum.. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

 2. Ayşenur büyü bozan gerçek medyum dedi ki:

  Ben Ayşenur yaşım 34 benim kocam benle hiç ilgilenmiyor ve benimle hiç konuşmayı bile istemiyor gibi bu yüzden evde yüz yüze bile gelmek istemiyor. Ben bir şey de yapmadım oysa kocamı seviyordum ben ama o bana karşı soğukluk içindeydi.Bunun üzerine bir medyumdan yardım almaya karar verdim. Alacağım yardımlardan sonra kocamı kendime aşık edecektim. Ben bu sırada medyum atlas hocadan kocam için bakım çalışması yapmasını ve üzerinde bir büyünün olup olmadığını kontrol etmesini istiyordum. Atlas hoca bakım çalışmasından sonra beni arayarak bir büyü yapılmış ve bu büyünün etkisinden dolayı seninle böyle geçiniyor dedi. Ben ilk başta şaşırdım ama daha sonrasında bu büyüyü bozmasını ve bana tekrardan bağlamasını istedim. Atlas hocada yapacağı çalışmadan 10 gün sonra kocamın farklı olacağını söyledi bende umarım hocam bekliyorum size güveniyorum ne olur beni boşa çıkarmayın dedim. Atlas hocaya güvenim sonsuzdu benim. 10 gün sonra ise kocam sahiden çok farklı birisi olarak evine geldi ve bana aşık ve bana bağlanmış birisi olarak karşımda duruyordu ve ben bu durumdan çok mutluydum. 0536 014 8431

 3. Medyum baransel dedi ki:

  Medyum baransel hocadan aldığım yardımlardan sonra kısmetim açıldı ve önüme hayırlı bir eş çıkmasını istemiştim ve baransel hocanın sayesinde 10 gün içinde karşıma çok güzel bir bayan çıktı ve ben bu bayanla tanıştıktan sonra kendisine aşık oldum ve daha sonra onu kendime bağlamak istedim. Sonrasında tekrardan baransel hocadan bu kadın için bir çalışma yapmasını istedim. baransel hocadan aldığım kesin sonuçtan sonra bir daha çalışmak benim için çok rahattı çünkü ona güvenim sonsuzdu. baransel hocanın yaptığı bağlama çalışmasından 9 gün sonra kesin sonucumu aldım ve kadın bana bağlandı ve benden bir başkasını dahi göremiyordu bu benim çok hoşuma gitti.

 4. Ceyda dedi ki:

  Ben yeni evlendim. 3 ay sonra başıma gelmeyen kalmadı. Ben geceleri uyuyamaz oldum ve bundan dolayı sürekli uykusuz kalıyordum. Her gece tuhaf sesler ve tuhaf şeyler oluyordu. Ben böyle devam edemezdim daha fazla korkuyordum sürekli geceleri kocamı uyandırıyor onuda uykusuz bırakıyordum. Sabahlara kadar uyuyamıyordum ve öyle öyle 2 3 hafta geçirdim sonunda canıma tak etti ve bir hocadan yardım almaya karar verdim. Gitmediğim hoca ve medyumlar kalmadı hiç biri de beni kurtaramadı en sonunda bir de medyum edis hocadan yardım almaya karar verdim. Edis hocanın sayesinde 12 günde bütün gördüğüm varlıklardan kurtuldum ve edis hocaya dua etmeye başladım. Onun sayesinde bunca zaman boş yere uykusuz kalmışım. Kocamı da harap etmek istemezdim daha fazla her şey yoluna girdi sonunda.

 5. Kaan dedi ki:

  Aşk büyüsü ve bağlama büyüsünden sonra iş yerindeki kızı kendime aşık ettirip bağladım. Kız olduğum şirkette muhasebeciydi ve bende masa başı çalışan biriydim şirkette. Bunun üzerine kıza öyle bir tutuldum öyle bir aşık oldum ki anlatamazdım sizlere. Kıza ilk görüşte tutuldum ve ondan alamıyordum kendimi bunun üzerine medyum hocalarını araştırmaya başladım ve bir çok medyum karşıma çıktı. Bende en son medyum reha hocadan yardım istedim. Reha hocanın sayesinde 12 günde kızı bana aşık ettim daha sonrasında ise kızı kendime bağladım. Deli divane aşık birisi hale geldi ve birlikte şirkette çalışmaya devam ediyorduk. 0538 714 2065

 6. Selda medyum baran hoca dedi ki:

  Merhaba ben Selda ben İstanbul’da yaşıyorum ve yaşım 19 ben bir adama aşık oldum ve adam benden 5 yaş büyük birisi fakat ona karşı kendimi tutamıyordum. Bunun üzerine de bir çok kez onunla konuşmayı bile denedim ama fayda etmedi. Sürekli olarak benim yaşımı bahane ediyordu ve bu yüzden konuşmak istemiyordu. Bu benim çok zoruma gitmeye başladı bende en sonunda İnternet üzerinden bir medyum araştırmaya başladım. Uzun araştırmalarımdan sonra medyum baran hocayla çalışmaya karar verdim. baran hocanın sayesinde bu adamı kendime aşık edebilirdim belki öyle düşünüyordum. baran hocadan bu adamı bana aşık etmesini ve bağlanmasını istedim. baran hocada bu adamın bilgilerini aldıktan sonra bana 12 gün beklememi söyledi. Bende tamam hocam bekliyorum dedim. 12 gün ardından bu adam benimle konuşmaya çalışıyor ve sürekli olarak mesaj atmaya başladı bende en sonunda bu adamla oturup konuştuktan sonra çıkmaya başladık. Adam şimdi bana deli divane aşık ve yaşımı dahi sorun edemiyordu. Her şey çok daha iyi hale gidiyordu.

 7. Melisa büyü yapan güvenilir medyum dedi ki:

  mahallemize yeni taşınan birisi vardı ve çok yakışıklı bir çocuktu herkesin gözü de nedense ondaydı. Ben hiç dikkat etmemiştim bu kadar tatlı ve yakışıklı olduğuna hiç aldırış bile etmiyordum. Bir gün mahallede bir olay oldu ve beni korudu bu korumasından dolayı çocuğa karşı ufak bir kanım ısındı ama onu sevmiyordum sadece arkadaş olarak görüyorum. Bir zaman sonra çocuğa karşı kendimi yavaş yavaş kapıldığımı anladım ve duygularıma yenik düşmek bile istemiyordum bunun üzerine bende bir kaç araştırma yaptığımda çocuğun sevdiği bir kızın olduğunu anladım ve bir zaman sonra istemsiz şekilde bu çocuğa aşık olmuştum ve bu kızdan ayırmalıydım bunları böyle düşünüyordum. Daha sonrasında bir kaç medyum hocasıyla görüştüm aralarında bazıları beni ikna edemedi bu yüzden bende ikna eden dilha hocayla çalışmaya başladım. Dilha hocanın sayesinde bu çocuğu kızdan ayırıp kendime aşık edecektim. Dilha hocam ilk başlarda soğutma büyüsü yapacağını daha sonrasında ise aşk büyüsü yapacağı söyledi. Soğutma büyüsünü kızdan ayrılması için kullanacaktı böylelikle bana karşı daha çabuk aşık olmasını sağlayacaktı. Bende bekliyorum bir kaç zaman daha konuşmaya başladık derken bu çocuk bana aşık oldu ve birlikte konuşmaya telefonlaşmaya aramaya başladık. Gel zaman git zaman derken çocuğun gözü benden bir başkasını dahi görmez oldu. Dilha hocama çok teşekkür ediyorum onun duacısı oldum. 0552 791 4566

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı