Büyü

Büyü bozan medyumlar

Büyü Bozan Medyum Hocalar

Büyü bozma işlemlerini zorlanmadan yapabilen medyumlar hem insanları bu işlemler hakkında uyarmakta hem de kısa zaman içinde her türlü büyünün etkilerini tamamen yok edebilmektedirler. ancak bu kişilerin sayıları son derece azdır. Bu sebeple büyü bozma işlemleri hakkında yardım almak isteyen kişiler çok dikkatli olmalı ve hiçbir zaman risk almadan hareket etmelidirler.

bu işlemler büyüleri yapmanda çok daha zordur ve kesinlikle risk alınmaması gerekmektedir. daha önce bu işlemleri yapmamış olan bir medyum kulaktan dolma bilgiler ile hareket ettiği takdirde hem kendini hem de yardımcı olmak istediği kişiyi çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya bırakabilir. Genellikle kara büyülerin kötü etkilerini yok etmek için bu işlemlerden yardım almak isteyen insanlar medyumların okudukları özel tılsımlı sözler ile zaman içinde büyülerin etkilerinin yok olduğuna tanıklık edebilirler.

Herkesin kısa zaman içinde sonuç almak istedikleri bu işlemler de başarılı olabilmek için öncelikle medyumların hangi teknikleri kullanacaklarını bilmeleri ve kesinlikle bilinçsiz işlemlerden uzun kalmaları gerekmektedir. bir büyünün tüm etkilerini kısa zaman içinde yok edebilmek ancak çok deneyimli ve çok güçlü medyumların yapabilecekleri bir işlemdir. Bu sebeple insanlar bu tarz konular da gerekli araştırmaları yapmadan ve gerekli bilgilere sahip olmadan asla harekete geçmemelidirler. Bu konuda yapılacak en doğru iş ise mutlaka büyü bozan medyumlar hakkında gerekli araştırmalarını yaparak hareket etmek olacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İrem aydın dedi ki:

    edis hocamın sayesinde üzerimde yapılan büyüyü kısa sürede bozduk memnuniyetime dile getirmek amaçlı burada paylaşmak istedim benim yıllardır üzerimde yapılmış olan bir büyü nedeniyle işim gücüm rast gitmiyordu olacak işlerim olmuyor kısmetim çıkmıyordu bu olanlardan kurtulmak için medyum edis hocaya başvurdum. Üzerimde ki yapılmış olan büyüleri 16 günde bozduk sonrasında kısmet ve rızk açma büyüsü yaparak bu işlerden kısa sürede kurtuldum artık olacak işlerim oluyor hayatımda bir sorun bir problem çıkmıyor ve artık düzgün bir ilişkim var çok mutluyum 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı