medyum ara

Büyü yapan medyumlar

Büyü Yapan Medyumlar

Büyüler hem çok zor hem de çok az kişinin hakkında bilgi sahibi olduğu özel işlemlerdir. Bugüne kadar birçok kişi bu işlemleri yapma konusunda gereksiz yere aldıkları riskler sebebi ile çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmışlardır. Ortaya çıkan manevi enerjilerin nasıl kontrol edileceğini bilmek ve aynı zamanda hiçbir zaman deneyimsiz medyumlar ile çalışmamak gerekmektedir.

Sıradan insanların kesinlikle yapamadıkları bu işlemleri çok başarılı ve kolay bir şekilde yapabilen medyumlar özellikle doğuştan gelen bazı yetenekleri ve aynı zamanda sonradan edindikleri bilgiler ile de amaçlarına ulaşabilmektedirler. Gerçek bir büyü yapabilmek veya bu işlemlerden istenen sonucu alabilmek çok zor ve aynı zamanda çok risklidir.

Özellikle bazı işlemler de manevi alemler ile iletişime geçebilen medyumlar bu tarz tekniklerin sıradan insanlar tarafından kesinlikle denenmemesini de önermektedirler. Bu sebeple tüm büyü işlemlerin de gerçek anlamda büyü yapan medyumlar ile çalışmak gerekmektedir. Eğer insanlar medyumlar hakkında bilgi sahibi değillerse o zaman bu kişiler hakkında yapılan yorumları okumalı veya başka kişilerden medyum önerileri almalıdırlar.

Kısa zaman içinde bitmesi gereken işlemler ile insanların günlük hayatta kesinlikle ulaşamadıkları birçok sonuca kolayca ulaşabilen bu kişiler meslekleri hakkında gelen soruları da her zaman doğru bir şekilde yanıtlamalıdırlar. Yüzlerce yıllık bir geçmişe sahip olan bu meslekte günümüzde insanların güvenlerini kazanmış olan kişilerin sayıları çok azdır.

Bu sebeple bu kişiler ile çalışmak isteyen kişiler de genellikle çok uzun yollar kat etmekte ve sürekli olarak bu kişiler hakkında bilgiler toplamaktadırlar. Büyüleri doğru teknikler ile yapan garantili medyumlar sahip oldukları bilgiler ve deneyimler ile insanların tüm büyü taleplerini çok kısa zaman içinde tam olarak karşılayarak gerekli güveni kazanabilmektedirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Dursun dedi ki:

    Kız arkadaşımla aram çok iyiydi 2 senelik bir ilişkim vardı. Bir birimizi çok seviyorduk hatta evlenmeyi bile düşünüyorduk. Kız arkadaşım durumu ailesine anlattı ve ailesi de kesinle izin vermedi bu duruma akraba evliliği olmasından yanaydılar. Bende kızı kaçırmak istedim ama kız arkadaşım gelmedi bunu yapamam ailemi yüz üstü ortada bırakamam dedi ve benden ayrılmayı tercih etti. Bu ilişki bitti ve ben onu çok seviyordum hala bana geri dönmesini çok istiyordum ama olmadı dönmek istemedi . bende umudumu kesmek üzereydim neredeyse her şeye razı olmaya başladım. daha sonra duydum ki amcasının oğlu ile sözleniyor bunu duyunca kafayı yemek üzereydim ve bu iş olmadan kız arkadaşımı ve ailesini ikna etmem gerekiyordu. Bunun içinde İnternet üzerinden medyum arayışlarına girdim ve oradaki tavsiye edilen medyum edis hoca ile konuşmaya başladım. Edis hoca ile bu durumu konuşmalı ve durumu çözmeliyim diye düşünüyordum. Edis hocaya konuyu anlattım beni istemedi ailesi bu yüzden beni bıraktı ve şimdi ailesinin istediğiyle söz yapıyorlar ben bu kadını geri istiyorum hocam dedim. Edis hocada tamam ailesini de ikna edelim kızı da sana aşık edeyim deli divane sana bağlansın senden bir başkasını gözü görmez olsun dedi. Tamam hocam yapalım ne kadar sürede etkiler bu çalışma dediğimde ise yaklaşık olarak 13 gün sonunda etkisi belli olur dedi. bende yapılan çalışmaları beklemeye başladım ve durmadan kızı takip etmeye başladım son durumlar ne acaba ne zaman söz yapacaklar filan diye bakıyordum. yapılan çalışmalar bittiği sırada kızın ailesi vazgeçmiş ve kız da istememiş çocuğu daha sonra duydum ki kızın ailesi bana vermeye kızı sevdiğine vermeye razı gelmiş. kız arkadaşım beni arayıp müjdeli haberi kendisi verdi. Bende bu haberi duyunca yeniden doğmuş kadar oldum her şeye yeniden başladım. Çok mutluyum edis hocanın sayesinde. 0535 891 8597

  2. gökhan yel dedi ki:

    arkadaşlar bende medyum edis hocayla çalıştım ve çalışmam bitti sonucumu 9 gün de aldım. edis hocayı gördüğüm her yere yazıyorum. sevgilim bana geri döndü ve bir daha ayrılmamak üzere geldi hem de çok aşık bana kendisi çok fazlam mutluyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı