Büyü

Büyü yapılan kişi ne hisseder

Uzaktan Yapılan Büyü Sonuç Verir Mi

Büyü gibi özel işlemlere ilgileri olan ve farklı amaçlar için mutlaka bu işlemleri denemek isteyen kişiler özellikle büyü yapılan kişi ne hisseder, bu işlemler hakkında kimden bilgi almak gerekir veya bu tarz işlemler ile her türlü konu hakkında sonuç alınabilir mi gibi soruların da yanıtlarını aramaktadırlar. Bu yanıtlar kendilerine daha doğru adımlar atmaları için yardımcı olabilir.

Ancak yine de her zaman çok dikkatli olmak ve kesinlikle daha önce bu tarz işlemler yapmamış olan medyumlardan uzak durmak gerekmektedir. Çünkü büyü işlemleri sanıldığı kadar kolay olmayan ve aynı zamanda hiçbir zaman risk payı bulundurmayan özel işlemlerdir. Bir medyum bu konuda yeteri kadar bilgi ve birikime sahip olmadığı takdirde ilerleyen zamanlar da yaptığı işlemler ile insanların tahmin edilenden çok daha ciddi sorunlar yaşamalarına neden olabilir.

Yüzlere yıllık bir geçmişi olmasına rağmen halen medyumların bu işlemler hakkında çok fazla bilgi sahibi olmadıkları veya insanların sorularına tam olarak yanıt veremedikleri de bilinmektedir. Bu sebeple birçok kişi çok gerek olmadıkça veya mecbur kalmadıkça bu işlemlerden uzak durmanın kendileri adına en doğru seçim olduğunu düşünmektedirler. Büyü yapılacağı zaman öncelikle medyumların kendilerine güvenmeleri ve aynı zamanda bu işlemlerden istenen sonucu kolayca alacaklarına dair emin olmaları gerekmektedir.

Son derece gizemli bir yapıya sahip olan bu işlemler de dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise etki altına alınacak olan kişilerin tam olarak neler yaşayacaklarının kesinlikle bilinemeyecek olmasıdır. Dolayısı ile insanlar büyü yapılan kişi ne hisseder sorusunu mutlaka doğru kaynaklar da araştırmalı veya doğru kişilere sormalıdırlar. Bu sayede kısa zaman içinde istenen sonucun alınması çok daha kolay olacak ve insanlar doğru bilgiler ile hareket edeceklerdir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Hicran yiğit dedi ki:

    bende 1 yıldır aşk acısı çekiyorum 2 yıldır birlikte olduğum adamın evli olduğunu öğrenince dünyam başıma yıkıldı resmen bunca yıl benden gizleyip sakladı bana da bekarım diye konuşuyordu benimle evlenmek istiyordu evli olduğunu öğrendiğimde bana küfürler hakaretler ederek beni kendinden uzak tutmaya ve soğutmaya çalıştı ama ben onu çok sevmiştim evli olduğunu bildiğim halde bile onu çok istedim ama telefonuma çıkmadı gelmedi ne yaptıysam. Büyü yaptırmak istedim ama yaptırmak isterken dolandırıldım en sonunda gerçek güvenilir medyum buldum tavsiyeler üzerine medyum edis hocayla çalıştım odkara büyüsü yaparak 12 günde sevdiğim adama bana bağladı ve bana geri getirdi. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı