medyum ara

En etkili büyü bozan gerçek medyumlar kimler

En Etkili Büyü Bozan Gerçek Medyumlar Kimler

Büyü bozma işlemleri hakkında bilgileri olan kişiler bu işlemlerin ne kadar zor ve aynı zamanda emek isteyen işlemler olduklarını da bilmektedirler. Bilindiği gibi bir büyünün etkilerini tamamen yok edebilmek için öncelikle gerekli deneyime sahip olmak ve aynı zamanda büyünün o an ki sonuçlarını tam olarak bilmek gerekmektedir. Bu sebeple deneyimli bir medyum büyü bozma işlemlerinden önce mutlaka ilgili kişiler hakkında bir bakım çalışması yapar.

Bu çalışmalar da amaç insanların üzerlerinde ki enerjileri tam olarak belirlemek ve buna göre büyü bozma teknikleri kullanmaktır. Bu işlemlerden sonra elde edilen bilgilere göre harekete edecek olan medyumlar en kısa zaman içinde insanların üzerlerin de dolaşan etkileri yok edebilmek için sahip oldukları tüm deneyimleri sonuna kadar kullanmalıdırlar.

Bugüne kadar birçok kez yapılmış olan bu işlemler de yapılan en ciddi hataların başında en etkili büyü bozan gerçek medyumlar kimler veya benzeri sorular ile yola çıkmak yerine herhangi bir medyuma güvenmek olmuştur. Çünkü bu işlemler çok zor oldukları için her medyum tarafından yapılamamakta ve aynı zamanda kimi zaman basit hatalar sebebi ile istenen sonucu vermeyebilmektedirler.

Bu sebeple uzman bu tarz işlemler de çalışılacak medyumların seçilmesin de kesinlikle acele edilmemesini önermektedirler. Kendilerine gelen talepleri sadece çok güçlü duaları belli bir sistem ile ve sabırlı bir şekilde okuyarak karşılamaya çalışan medyumlar bu teknikten başka hiçbir tekniğin uygulanmamasını önermektedirler.

Bu sayede istenen sonuç çok daha kısa zaman içinde ortaya çıkacak ve aynı zamanda büyüleri etkilerinin çok daha güçlü hale gelmesi de engellenmiş olacaktır. Özellikle bu işlemlerin mutlaka uzmanlara yaptırılması ve insanların kesinlikle tek başlarına hareket etmemeleri önerilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ayşenur Güllü dedi ki:

    Selam ben ayşenur benim sorunum çocuklarım. Çocuklarım bir zaman sonra benden kaçmaya benden uzaklaşmaya başladı. Bu durum karşısında ne yapacağımı da bilmiyordum.Bunun içinde çok ehli ve etkili bir medyumdan yardım almayı düşünüyordum. Bu durum üzerine bir kaç hafta araştırma yaptıktan sonra karşıma medyum edis hocanın güzel yorumları çıktı. İlk başlarda güven sorunu yaşıyordum çünkü hayatımda ilk defa bir medyum tarafından yardım alacaktım. Bunun içinde çok endişeliydim daha sonrasında ise medyum edis hoca ile telefonda konuşmaya başladık. Edis hocanın samimi ve gerçekçi konuşmalarından sonra kendisine karşı güven hissi geldi ve ona karşı güvenim vardı. Bunun üzerine edis hocadan çocuklarımı bana tekrar bağlamasını ve neden böyle olduklarını anlamadığımı söyledim. Edis hoca çocuklarım için bir bakım çalışması yapacaktı. Daha sonrasında bakım çalışması sırasında çocuklarımın üzerine büyü olduğunu ve bu yüzden benden uzaklaştıklarını söyledi. Durum böyle olunca edis hocadan büyüyü bozmasını ve bana bağlamasını istedim. Edis hoca bu yapılan çalışmayı 5 gün içinde bozdu ve daha sonrasında ise bir bağlama çalışması yaptı. Bağlama çalışması içinde 12 gün bekledim. 12 günün ardından çocuklarımla tekrardan eskisi gibi olmaya başladık. Çok şükür çocuklarımla yeniden mutlu mesut bir yaşantımız var. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

    1. zeliha dedi ki:

      ayşenur hanım benimde sorunlarım sıkıntılarım var. Birileri yuvamı bozmak istiyor eşime büyü yapıyorlar bir türlü iyi bir hoca bulamadım bu konuda yardımınıza ihtiyacım var sahiden edis hoca bana yardımcı olur mu ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı