vefk

Evlilik vefki

Evlilik Vefki Kaç Günde Sonuç Verir

Hayallerinin gerçek olmasını ve her zaman kendilerine uygun kısmetler ile mutlu yuvalar kurmayı amaçlayan kişiler evlilik vefki ile bu hayallerinin kısa zaman içinde gerçek olacağını bilmektedirler. Bu alanda yapılan birçok işlem insanların sorunsuz bir şekilde amaçlarına ulaşmalarına ve aynı zamanda bunun için fiziki anlamda en küçük bir çaba göstermemelerine yardımcı olmuştur. Vefk işlemlerinin ne kadar özel ve ne kadar faydalı olduğunu görmek için öncelikle tarih boyunca bu işlemler hakkında yaşanmış olan gelişmeleri incelemek gerekir. Özellikle eski zamanlarda İslami toplumlarda gerek toplum liderlerinin gerekse halkın vefk işlemleri ile haşır neşir olduklarını görmek mümkündür.

Günlük hayatta kullanılan birçok eşyanın hatta giysilerin üzerinde dahi yer verilen vefk çizimleri günümüzde bu alan ilgi duyan herkese önemli bir bilgi vermektedir. Hatta savaşa giden kişilerin kıyafetlerinde, kalkanlarında, kılıçlarında veya oklarında bile birçok farklı vefk çizimine yer verdikleri ve bununla manevi anlamda koruma altına girmeyi hedefledikleri bilinmektedir. Evlilik vefki de aynı şekilde manevi enerjilerini etkilerini bilen ve bu enerjilerin yardımı ile kısa zaman içinde hayallerine kavuşmayı amaçlayan kişilerin ilgi duydukları işlemlerdir. Şu anda en çok ilgi duyulan ve yapan kişilerin en çok talep aldıkları vefk işlemleri olan evlilik vefki, etkilerini göstermeye başladığı andan itibaren kişilerin kendilerini daha iyi hissetmelerini ve ciddi anlamda manevi değişimler yaşamalarını sağlamaktadır.

Bilindiği gibi manevi inançları güçlü olan kişiler için vefk işlemleri her zaman önemli olmuştur. Özellikle ilsem dini tarafından asla yasaklanmaması hatta önerilmesi vefk işlemlerinin bu kadar uzun zamandan bu yana ilgi görmesindeki en önemli sebeplerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Zor yapılması ve insanların vefk işlemleri için ciddi bir eğitim alması gerekmesi bu işlemleri herkesin yapamamasına neden olmaktadır. Evlilik vefkini yapacak olan kişilerde mutlaka karşılarındaki kişilerin kendilerinden ne beklediklerinin farkında olmaları ve kesinlikle buna uygun şekilde hareket etmeleri gerekmektedir. Elde edilecek sonuçların önemin farkında olmak ve sadece kendi çıkarlarının düşünmemek vefk yapan kişilerin en önemli özellikleri olmalıdır. Bu sebeple evlilik vefki yapacak olan herkes bu özellikleri taşıyan kişileri seçmelidirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. meral dedi ki:

    ben öyle bir duruma geldim ki ne yapacağımı bilmiyordum. Eşimle 10 senedir evliyiz bir kızımız oldu. Evliliğimiz en başından beri çok güzeldi. Ama daha sonra bir daha çocuğumuz olmadı. Bir çok doktora gittik sorun ne bendeydi ne de eşimde. Kaynanam kız olduğu için sen oğlumun soyunu kuruttun diyerek her gün baskı yapıyordu eşime de bana da. Bunlar çok yorulmuştum. Eşim başlarda aldırış etmiyordu annesine. Ama daha sonra eşimde annesine uymaya başladı sürekli huzursuzluk oluyordu evde tartışıyorduk problem bitmiyordu. Ne yapacağımı bilmiyordum derken arkadaş çevrem medyum Edis hocayı tavsiye etti. İşinde uzman olduğunu kısa zamanda mükemmel sonuçlar verdiğini söyledi. Bende araştırmalara başladım hakkında tek bir olumsuz yorum dahi yoktu. Çok etkilendim derdime çare olması için hemen iletişime geçtim. Sağ olsun beni dinledi benden bilgilerimi aldıktan sonra bana dönüş yapmasını bekledim. At nalı büyüsü istiyordum ben Edis hocam yapabileceğini söyledi 15 günde sonuç veriyorum dedi bana tekrar umut oldu. Edis hocamla çalışmalara başladı. Allah bin kere razı olsun Edis hocamdan beni mağdur etmedi bu dertten kurtardı. Yuvam Edis hocam sayesinde yıkılmaktan kurtuldu. Ben sonucumu 15 günde aldım ve çok memnunum. Siz de kısa zamanda etkili ve kesin sonuç almak istiyorsanız Medyum Edis hocama ulaşabilirsiniz. Allah razı olsun hocam sizden çok sağ olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı