medyum ara

Gerçek medyum kim

Gerçek Medyum Yorumları

Medyum seçerken özellikle gerçek medyum kim ve bu kişiler hakkında nelere dikkat etmek gerekmektedir gibi soruların yanıtlarını arayan kişiler kısa zaman içinde en doğru adımları atabilirler. Bilindiği gibi birçok kişi medyumlar hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olmadıkları için çok ciddi sorunlar yaşamakta ve sürekli olarak bu alana karşı olan güvenlerini kaybetmektedirler. Bunun tek bir nedeni vardır.

O da medyumlar hakkında yeteri kadar araştırma yapmamak ve aynı zamanda acele etmektir. Bilgisiz ve aceleleri olan kişileri ise her zaman için sahte medyumların işlerini kolaylaştırmaktadır. Bu durum doğal olarak daha önce medyumlar ile çalışmayan kişilerin bu alana karşı olan güvenlerini de olumsuz etkilemektedir. Gerçek bir medyum her şeyden önce sürekli olarak sahip oldukları bilgiler ile yetinmeden kendisini geliştiren ve aynı zamanda sahip olduğu bilgileri her zaman insanlara yardımcı olabilmek amacı ile kullanan kişidir.

Çok eski bir meslek olarak bilinen ve özellikle eski zamanlarda devlet yöneticilerinin dahi fikirlerini almadan hareket etmedikleri medyumlar günümüzde her ne kadar aynı ilgiyi görmeseler ile yine de yatıkları özel işlemler ile insanların hem özendikleri hem de çok güvendikleri kişiler olmaya devam etmektedirler. Bu alanda yapılan işlemlerin günlük hayatta kesinlikle yapılamaması ve insanların bu işlemlere asla rastlama ihtimallerinin olmaması da medyumları her zaman özel kişiler yapmaktadır.

Kendilerine gelen talepleri nasıl karşılayacaklarını çok iyi bilmeleri gereken medyumlar güven kazanıp uzun zamanda bu alanda var olabilmek için çok dikkatli bir şekilde hareket etmelidirler. Bu sayede insanların sürekli yanıtlarını aradıkları gerçek medyum kim ve benzeri sorular da isimleri geçen kişiler olabilirler. Tabi bunu söylemek her ne kadar kolay olsa bile yine de gerçekleştirmek sanıldığı kadar kolay olmayabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Gülnaz deper dedi ki:

    arkadaşlar benim sorunum eşimin dışarıya karşı ilgisi alakası olmasından kaynaklı olarak böyle büyülere başvurmak zorunda kaldım. Eşimle dışarı gezmeye gittiğimizde eşimin gözü sürekli başka kadınlarda başka bayanlarda başkalarına karşı ilgi duyması onlarla şehvet yaşaması benim zoruma gidiyordu. bende bu durumu medyum edis hocadan yardım alarak hallettim. edis hocama eşimin dışarıya karşı gözünün kapanmasını ve cinselliği sadece benimle yaşaması için çalışma yaptırdım. 12 günün sonunda eşimin dışarıya olan ilgisi alakası tamamen kesildi artık sorunsuz bir hayat yaşıyoruz edis hocamın sayesinde 0535 891 8597

  2. Berat dedi ki:

    Benimde kız arkadaşım sürekli benden ayrılıyor 1 hafta sonra gelip tekrar benimle barışıp konuşuyor ayrılınca beni her yerden engelliyor asla ona ulaşamıyorum 1 hafta sonra beni kendisi arıyor. Kız arkadaşımın annesi zaten beni istemiyor oda annesi ne derse yapıyor kız arkadaşım benden yine ayrıldı annesi istediği için bu sefer benden tamamen soğumuş gibiydi. Kız arkadaşımın bana geri dönüp bana bağlanması için medyuma başvurdum. Birkaç kişiden yola çıkarak medyum Reha hocaya ulaştım ve Reha hocayla çalışmaya başladım sağ olsun Reha hoca beni sürekli bilgilendiriyor. İşlem 14 gün sonra bitti kız arkadaşım bana geri döndü ve ilişkimize kaldığımız yerden devam ettik.

  3. Aysun dedi ki:

    Merhabalar benim kaynanam tam bir başa bela çok sivri dilli ve evliliğimize çok karışıyor. Kaynanam iyi biriydi aslında ama son zamanlarda değişti ve kötü biri olmaya başladı beni önceden severdi ama artık beni de sevmiyordu. Kaynanam sürekli benle eşimin arasını bozmaya çalışıyor sürekli eşimin aklını çelmeye çalışıp huzurumuzu bozuyordu. Artık yuvamızda kaynanam yüzünden huzur falan kalmadı bende kaynanamın tamamen bizim üstümüzden çekilmesi için medyum aradım. Atlas hocayı buldum iletişime geçip durumumu anlattım. 14 günde bu durumu çözerim dedi işleme başladı. 14 gün sonunda kaynanam elini ayağını bizim üstümüzden çekti işlemden sonra yuvam daha huzurlu oldu. Herkese Atlas hocamı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı