Büyü

Geri getirme büyüsü nasıl yapılır

Gideni Geri Getirme Büyüsü Yapan Medyumlar

Geri getirme büyüsü yapan medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman öncelikle insanları sabırlı olmaları konusunda uyarmalı ve aynı zamanda kendilerini her zaman doğru bir şekilde yönlendirmelidirler. Bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilerin amaçları kendilerini terk eden kişileri en kısa zaman içinde geri kazanmak ve eski mutlu günlerine geri dönebilmektir. Bunu sağlamak için ise medyumların mutlaka bu işlemler hakkında gerekli bilgi ve birikime sahip olmaları gerekmektedir.

Aynı zamanda daha önce bu işlemler yapmış ve gerekli deneyimleri tam olarak kazanmış olmaları da medyumların insanların gözlerin de en güvenilir kişiler haline gelmeleri için yeterli olabilmektedir. Geri getirme büyüsün de önerilen isimler ile çalışmak her zaman için hem riskleri ortadan kaldırmak hem de etki altına alınan kişilerin zarar görmelerin engellemek için alınacak en doğru tedbirdir. Bilindiği gibi birçok medyum bu işlemler hakkında yeteri kadar bilgi ve birikime sahip olmadıkları için gereksiz yere çok ciddi zararlar vermektedirler.

Çok eski zamanlardan bu yana bu tarz işlemler ile insanlara yardımcı olan medyumlar özellikle terk edilmenin acısını yaşayan en kısa zaman içinde eski mutlu günlerine dönmek isteyen kişilerden sık sık talep almaktadırlar. Kullandıkları teknikler ile insanlar fiziki olarak bir etki de bulunmadan sadece düşüncelerin de ciddi değişimler sağlayan medyumlar özellikle ortaya çıkan sonuçları sürekli olarak takip ederek herhangi bir sorun oluşmamasını da sağlamaları gerekmektedir.

Bunu yapabilmek ise ancak geri getirme büyüsü hakkında deneyimli medyumlar ile çalışmakla olmaktadır. Uzmanlar bu işlemler de hiçbir zaman acele edilmemesini ve her zaman için kendilerini kanıtlamış olan kişilerin seçilmesini önermektedirler. Hatta bu kural sadece geri getirme büyüsü medyumlarının seçiminde değil diğer işlemlerde de geçerlidir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ayşe dedi ki:

    Selam arkadaşlar benim kocamın gözü benden başka bütün kadınların üzerindeydi. Sanki ben onun arkadaşıyım benimle ilgilenmiyor bana zaman ayırmıyordu. Bu durum gün geçtikçe artık canımı sıkmaya başladı. En sonunda dayanamadım ve kocamdan nefret etmeye başladım sırf bunun yüzünden ne yapacağımı şaşırdım gerçekten artık sinirsel sorunlar yaşamaya başladım ve kocam benimle bir gün bile dışarı çıkmadı yemek hiç yemedik ama bir başkası olunca koşa koşa gidiyordu. Artık canıma tak etti ve bende kendisine büyü yaptırmaya karar verdim. Bu yüzden tavsiye edilen medyumlardan edis hoca ile konuştum. Bu konuyu ona da anlattım bana kocama yapacağı etkili süryani büyüsü çalışmasından sonra dışarıdaki kadınları değil artık gözü senden bir başkasını görmeyecek dedi. Bu beni ikna etmeye yetmişti ve bende edis hoca ile çalışmayı kabul etmiştim. Edis hoca kocamı bana 10 günde değiştireceğini söyledi. Bende çok şaşırdım ve nasıl olacak merak ediyordum 10 gün kadar bir süre içinde kocamın nasıl değişeceğini merak ediyordum derken kocam zaman zaman değişmeye başladı ve inanın 8.günden sonra kocamı tanıyamaz oldum. Sanki ben dünyanın en güzel kadınıydım ve kocam benimle ilgileniyordu. Beni görüyor benimle zaman geçiriyor bana vakit ayırıyor benimle daha çok samimi konuşuyordu ve ben bu sefer kocama çok fazla aşık oldum oda bana nefretim aniden aşka dönüştü. Birlikte bir ömür boyu mutluluğumuza devam ettik. Edis hocanın sayesinde. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı