medyum ara

Getirme büyüsü yapan medyumlar

Getirme Büyüsü Yapan Medyumlar

Partnerlerini terk edip uzak yerlere giden kişilerin düşüncelerini değiştirmek ve aynı zamanda bunu yağarken kendilerine kesinlikle zarar vermemek amacı ile yapılan getirme büyüsü bugüne kadar birçok kişinin eski mutlu günlerine dönmelerini sağlamıştır.

Ancak getirme büyüsü yapan medyumlar hakkında her zaman bilgi sahibi olmak ve aynı zamanda bu kişiler hakkında neler bilinmesi gerektiği hakkında araştırma yapmak gerekir. Bu işlemler de kısa zaman içinde sonuç almak ve aynı zamanda insanların da kesinlikle risk altına girmemelerini sağlamak gerekmektedir.

İnsanların çok şey bekledikleri bu işlemler de özellikle etki altına alınmak istenen kişilerin resimleri veya kendilerine ait olan eşyaları kullanılmaktadır. Bu nesnelerin üzerine okunan özel dualar ile kısa zaman içinde insanların düşüncelerini değiştirebilen medyumlar aynı zamanda hazırladıkları özel muskalar ile de aynı sonuçları alabilmektedirler.

Bu işlemler yüzlerce yıldan bu yana yapıldıkları gibi aynı zamanda insanlar için herhangi bir risk içermemektedir. Doğal olarak ayrılık acısı yaşayan kişiler sürekli olarak bu tarz işlemler kullanmakta ve medyumlardan yardım alabilmek için getirme büyüsü yapan medyumların kapılarını çalmaktadırlar.

Yapılan işlemlerin ne kadar süre içinde sonuç vereceğini bilmeyen birçok kişi kısa zaman içinde sonuç alacaklarını düşünebilmektedirler. Ancak bu işlemlerin ne kadar süre içinde sonuç vereceğini en deneyimli medyumlar dahi bilemezler. Bu sebeple kesin olarak süre veren kişilerden her zaman uzak durmak gerekmektedir.

Bu tarz bir işlem yaptırmak isteyen kişiler öncelikle seçecekleri medyumların deneyimleri hakkında araştırma yapmalıdırlar. Özellikle insanların güvenlerini kazanan ve uzun zamandan bu yana bu alanda var olan isimleri seçmek insanlar için verilecek en doğru karar olacaktır.

Bilindiği gibi medyumluk mesleğin de insanların beklentilerini karşılayıp ismini kabul ettirmiş kişiler arasında yer alabilmek sanıldığı kadar kolay değildir. Bu sebeple insanlar her zaman çok dikkatli olmalı ve hiçbir zaman medyum seçimlerin de risk almamalıdırlar. Getirme büyüsü yapan medyumlar bu işlemleri daha önce yapmış olan ve aynı zamanda insanlara zarar vermeden kısa zaman içinde istenen sonucu alan kişiler arasından seçilmelidirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

14 Yorum

 1. Kudret en iyi medyum hocalar dedi ki:

  Mahalleden taşındık ve bir başka semte gittik. Bu semtte yaklaşık 2 3 hafta insanlara alışmakla geçti ve daha sonrasında bir kızı görünce ona aşık oldum. Hani ilk aşk derler ya şöyle uzun süre bakarsın gülersin ama konuşamazsın içinde yutkunursun öyle bir şey yaşadım. Kız ise bana gülüp gitti ve ben onun adını bile bilmiyordum burada mı oturuyor onu bile bilmiyordum. Bir kaç gün daha o mahallede turladım fakat kıza denk gelemedim. Bir kaç gün daha gezerken kızı gördüm adını sormaya gittim de ne yapacaksın adımı diye ters cevap verdi. Bende baktım böyle olacağı yok aşık oldum ama o beni istemiyor. Medyum hoca araştırmaya başladım ve bir tane medyum hocadan bu durum için yardımcı olmasını istedim. Medyum edis hocanın yapacağı aşk büyüsünden sonra bu kadın kendiliğinden bana yaklaşacak ve deli gibi bana aşık olacaktı. Bunu duydukça biraz rahatlıyordum. Edis hocanın çalışması 13 gün sürdü ve 13 günün ardından kız beni arıyor ve bana aşık olduğunu deli divane ortada beni arıyordu. Bende gittim yanına oturduk konuştuk ve birlikte arkadaş olup telefondan yazışmalara başladık. Bir kaç hafta sonrada sevgili olmuştum. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 2. Eda dedi ki:

  Arkadaşlar bende sizler gibi medyum atlas hocayla çalıştım ve atlas hocadan 10 gün içinde kesin sonucu aldım. Benim eşim benden soğumuştu ve benden ayrılmayı bile düşünüyordu bu yüzden ne yapacağımı da şaşırdım. Kime nasıl danışayım bilmiyordum. Bunun üzerine İnternet üzerinden medyum araştırmaya başladım. Bu araştırma yaparken karşıma çıkan sonuçlardan medyum atlas hocayı buldum ve atlas hocadan yardım almaya başladım. Atlas hocanın ilgisi ve alakası sayesinde ona güvenip işlem yaptırdım. 10 gün sonrasında ise kesin sonucu aldım. Kocam bana bağlandı ve beni çok sevmeye başladı. Hep istediğim buydu sonunda oldu.

 3. Selvi dedi ki:

  Aşk büyüsü sayesinde aylarca aşık olduğum adamı kendime aşık ettim. Ben onun peşinden koşarken o bir başkası için uğraşıyordu ve bu yüzden de sürekli olarak beni görmezden geliyordu. En sonunda dayanamadım medyum dilha hocadan bu adamı bana aşık etmesini ve benden bir başkasını asla sevmemesini söyledim. Dilha hocanın yapacağı bu çalışma 9 gün sürecekti ve 9 günün sonunda adam bana deli divane aşık olacaktı. 9 gün sonrasında sahiden de adam bana deli divane aşık oldu ve bir başkasını bile düşünmez oldu. Bütün gününü bana ayırmaya ve beni düşündüğünü söyledi. Onu seviyordum böyle olunca daha çok aşık oldum sevdiğim adama. Umarım sizlerde böyle sevdiğiniz insanlara kavuşursunuz. Ben dilha hocadan yardım aldım ve gerçekten kesin sonucu aldım darısı sizlere

 4. Melda dedi ki:

  Ben Melda severek evlendim. Kızımdan sonra kocamın bana ilgisi azalmıştı. Beni sevmiyor sürekli olarak kızını seviyor ve ben kıskanmaya başladım. Tabi bu zamanla bana karşı mesafeli olmaya da başladı. Acaba sorun bende miydi onuda bilmiyordum. Daha sonrasında kocamın bana karşı soğuk davrandığını fark ettim ve bir hocalardan yardım almaya karar verdim. Bunun üzerine bir çok medyumla konuştum ama çoğu sahtekar ve dolandırıcı olunca çalışmadım. Daha sonrasında benim komşumun kızı bana bir adres verdi ve bende o adresteki telefonu aradım. Medyum Dilha hocanın yeriymiş. Dilha hocadan kocam için bakım çalışması yapmasını istedim. Dilha hocada bakım çalışmasında kocamda bir çalışma olduğunu ve bu yüzden bana soğuk davrandığını söyledi. Bende dilha hocadan kocamı bana karşı bağlamasını ve aşk büyüsü yapmasını istedim. Dilha hocada yapacağı bu çalışmadan sonra 12 gün boyunca kocama aynı davranmamı söyledi. Bende 12 gün boyunca öyle yaptım. 12 günün sonunda ise kocam beni de seviyor bana bağlandı ve daha çok mutlu olmaya başladım

 5. Selda dedi ki:

  Aşk büyüsü yaptırmak istedim. Birisine aşıktım ve o da beni sevmiyordu bazen alay ediyor bazen konuşuyor bazen de görmezden geliyordu. Bu yüzden de onu kendime aşık etmek istedim. Bunun üzerine bir medyum araştırmaya başladım. İnternet üzerinde bir çok medyuma rastladım ama aralarında en iyisini bulmak çok zordu bu sebepten yorumlara göre ayırmaya başladım. Edis hocanın yorumlarından sonra onunla çalışmaya başladım. Edis hocadan bu adamı bana aşık etmesini ve gözü benden bir başkasını görmesin istedim. Edis hocanın yapacağı etkili aşk büyüsünden sonra yaklaşık 10 gün beklemem gerekiyor ve 10 günün sonunda bu adam bana deli divane aşık olacaktı. Ben de beklemeye başladım öyle derken 10 gün sonrasında bu adam beni görmeye başladı ve beni deli divane sevmeye başladı ben hayranlıkla bu adamı izlerken bana aşık olduğunu ve beni çok sevdiğini söylemeye başladı bende ona karşı boş değildim bu yüzden bende onu çok seviyordum.

 6. Aytaç dedi ki:

  Adım Aytaç benim sorunum eşimle sürekli kavga ediyoruz sürekli tartışıyoruz. Bunca zaman evliyim böyle sorunlar hiç yaşamadım fakat şu son 2 hafta ne olduysa sebepsiz yere kavga etmeye tartışmaya başladık. Ben şüphelendim bunun üzerine bir hocadan eşime bakmasını ve bakım çalışması yapmasını istedim. Atlas hocada baktığı sırada eşimde bir çalışma olduğunu ve bu çalışmayı bozmamız gerektiğini söyledi. Bu çalışmadan dolayı eşim böyle davranıyormuş. Bende atlas hocadan bozmasını ve bana tekrardan aşık etmesini söyledim. Atlas hocanın yapacağı bu etkili papaz büyüsünden sonra eşim normal haline gelecekti ve beni eskisi gibi sevecekti. Bu çalışma yaklaşık 12 gün sürdü ve 12 günün ardından eşim eski haline geldi ve beni eskisi gibi sevmeye başladı. Atlas hocanın sayesinde eşimi normale döndürdük. 0536 014 8431

 7. etkili güvenilir medyum hocalar dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi üzerine bedirhan hocayla çalıştım ve bedirhan hocanın sayesinde karımı 10 günde evine döndürdüm. Ben çocuklarımı seviyordum fakat eşim bazen benden nefret ediyor bazen istemiyordu beni. Bende bunun üzerine bedirhan hocadan aldığım çalışmalardan sonra eşim beni ve çocuklarımı sevmeye başladı. Birlikte tekrardan mutlu bir aile olmuştuk. bedirhan hocaya güvendiğim için böyle sorunlardan kurtuldum. Kesin sonucu da alınca her şey yoluna girdi.

 8. istanbul garantili medyumlar dedi ki:

  Kısmetimi açtırmak için medyum edis hocadan yardım aldım. Son zamanlarda beni ne gören vardı nede ilgilenen. Ben bunlardan dolayı sürekli olarak dışarı çıkmak bile istemiyordum.Bunun üzerine evde kapalı biri olarak yaşıyordum. edis hocanın kısmet açma çalışmasından sonra 9 gün içinde benim de kısmetim açıldı ve sürekli olarak dışarı çıkıyor bir arkadaşlar ediniyorum onlarla samimi ve güzel konuşmalar kuruyorum. Birisine aşık oldum ve onunla ileriye dönük gelecek kurmayı planlıyordum. edis hocaya inandım ve güvendim şimdi ise sonucunu alıyorum hayatımı yaşamaya başlıyorum.

 9. Edis hocadan allah razı olsun dedi ki:

  Bende sizlerin tavsiyeleri üzerine medyum edis hocayla çalıştım ve gerçekten edis hocadan aldığım kesin sonuçlardan sonra bir çok arkadaşıma tavsiye etmeye başladım. Ben birisini çok seviyordum onun gözü bende değildi ama bu edis hocanın yaptığı aşk büyüsünden sonra kızda bana aşık oldu ve beni de çok sevmeye başladı. Edis hoca gerçekten 10 gün içinde bana gerçek bir sonuç verdi. Allah razı olsun ben şimdilerde çok mutluyum arkadaşlar sizlerde mutlu olursunuz inşallah

 10. eşi kendine bağlama büyüsü dedi ki:

  benim eşim bana şiddet uyguluyor ve sürekli azarlıyordu. Ben onunla severek evlendim ama o beni bazen kovuyor istemiyordu. 1 tane kızım için katlanıyordum her şeye daha 2 yaşındaydı onun büyümesini istiyordum sadece ondan sonra eşimi ya bana aşık edecektim ya da ayrılacaktım. Bunun üzerine İnternet sayfasında medyum hocalarını araştırmaya başladım. Karşıma bir çok medyum çıktı ve aralarında gerçekten sonuç veren bir medyum bulmak daha çok zordu benim için. Benim ilk deneyimim ve bu deneyimden korkuyordum ama yapmak istiyordum kızım için. Bunun üzerine medyum reha hocadan eşim için bana bağlamasını ve kızına aşık bir baba yapmasını istedim. Reha hocada yapacağı bu çalışmayı 12 gün içinde bitireceğini ve 12 günün sonrasında kesin bir sonucu alacağımızı söylüyordu. Ben heyecanla beklemeye başladım. 12 gün geldi derken eşim birden bire çok değişti ve kızına aşık bir baba karşımdaydı ve sürekli bize karşı ilgi alaka sürekli böyle davranıyordu bazen ilgilen şikayet ediyordum ama bunun için çok beklemiştim. Sonunda istediğim oldu 0538 714 2065

 11. Özlem dedi ki:

  Bende soğutma büyüsünden sonra kocamı kendimden soğuttum ve bir başka adamla evlenmek üzere planlar kurmaya başladım. Kocamı hiç sevmedim bu yüzden de çocuk bile yapmadım fakat bana şiddet uyguluyor ve arada dövüyordu bundan sebep ondan hep nefret ettim. Daha sonrasında ise bir komşumun arkadaşı üzerine medyum gürsel hocadan yardım aldım ve bu yardımlardan sonra 10 gün içinde kocamı kendimden soğuttum ve ayrılmak üzere mahkemeye başvurduk. Sonunda kurtuluyordum bunun üzerine gürsel hocaya ne kadar minnettarım anlatamam sizlere onun sayesinde hayatıma bir başkasını alacaktım ve gerçekten çok seviyordum o adamı

 12. Medyum Baran dedi ki:

  birileri tarafından bana musallat edilen varlıklardan kurtulmak için aylarca mücadele verdim fakat bir türlü kurtulamadım. Gitmediğim hoca ve medyum kalmadı. En sonunda pes ettim ve çarem kalmadı için de kabullenmek zorunda kalmıştım. Son umudumu da yitirmek üzereyken bir sayfada medyum baran hocanın yorumlarını ve sonuçlarını görünce onunla da bir kere olsun çalışmak ve bu umudumu kaybetmek istemiyordum. baran hocayı arayarak hocam ocağınıza düştüm aylarca uğraş veriyorum ama hiç bir hoca bu sorunu çözemedi siz bana yardım edin ne olur dedim. baran hoca bu sorunu çözeceğini ve sadece 12 gün sonunda hiçbir varlık dahi görmeyeceğimi söyledi. Bende bir umutla beklemeye başladım. 12 gün geldi geçti derken bir daha ne bir varlık gördüm nede başka bir şey. baran hocam Allah sizden razı olsun hocam sizden kimsenin yapamadığını yaptınız. Siz den daha ne isterim ki ben.

 13. Faruk dedi ki:

  Ben bir iş arıyordum ve aylarca günlerce aradığım işi bulamadım. Oysa belgemde vardı ve beni neden almıyorlardı bilmiyordum. Bir çok fabrikaya başvurdum hiçbirinden ses çıkmadı. Bende en son iyi bir medyum araştırmaya başladım. Bu esnada bir arkadaşım daha önce bana bir telefon vermişti. Çok sıkışırsan bu telefonu ara diye merak ettim aradım. Medyum edis hoca çıktı telefona. Hocam sizin yardımınıza ihtiyacım var. Benim işe ihtiyacım var fakat iş bulamıyorum aylarca arıyorum kimse çağırmıyorum. Çoluğum çocuğum evde aç kalıyor ne yapacağımı bilmiyorum dedim. Edis hocada bana yardımcı olacağını ve 9 gün sonrasında iyi bir iş teklifi alacağımı söyledi. Bende umarım hocam tek ümidim sizsiniz dedim. 9 günün sonrasında nedense bir fabrikadan iyi bir iş teklifi aldım ve kendime geldim. Aileme artık bakıyorum ve çocuklarımın isteklerini alabiliyordum. Edis hocaya ne kadar teşekkür etsem azdır. Arkadaşlar onun sayesinde işim ve ailem mutlu bir şekilde ilerliyorum.

 14. Melike gerçek medyum yorumları dedi ki:

  eşim tarafından aldatıldığımı 2 sene sonra fark ettim ve eşimden boşanmak istedim. Fakat o benden boşanmak istemedi ve bunun üzerine tehdit etti beni boşanırsam öldüreceğini söyledi. Bende çok korktum ve aileme söylemekten çekindim onlara zarar verirse diye biraz sustum ve 1 2 ay sonra dayanamadım boynuz yemeye sonunda pes ettim ve bir medyum hocasından yardım almaya başladım. suarez hocanın sayesinde bu adamı kendimden soğutarak ayırmayı düşünüyordum. suarez hocadan yardım istedim bu konuda bana yardımcı olacağını söyledi. Daha sonra bu yaptığı çalışma toplamda 13 gün sürecekti ve 13 gün daha katlanmak zorundaydım. Bende bir şey demeden 13 gün daha katlandım ertesi sabah benden nefret ediyor ve görmek dahi istemiyordu. Bende boşanalım dediğimde tamam boşanalım ve bir daha karşıma çıkma senden nefret ediyorum dedi. Bunu duyunca içimden mutluluk çığlıkları atıyordum ama bunu ona belli edemiyordum. Daha sonrasında bir mahkemeye başvurduk boşanmak üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı