Büyü

Kabala büyüsü ne işe yarar

Kabala Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek veya herhangi bir çiftin mutlu giden birlikteliğini noktalamak gibi amaçları olan kişiler bu tarz işlemler de istedikleri sonucu en kısa zaman içinde alabilmek için kabala büyüsü işlemlerini kullanabilirler. Bu işlemler çok güçlü ve aynı zamanda kalıcı etkileri ile bilinmektedir. Deneyimli bir medyum için genellikle zor olmayan bu işlemler de beklentileri tam olarak karşılanabilmesi için öncelikle medyumların Tevrat ve manevi enerjiler hakkında çok gelişmiş bilgilere sahip olması gerekmektedir.

Tevrat içinde de bahsedilmiş ender büyülerden biri olan kabala büyüsü bilinen en zor işlemlerden biridir. Eğer bir medyum yeterli bir zihin gücüne sahip değilse o zaman kesinlikle bu işlemleri yapmaya çalışmaması gerekmektedir. Çok eski zamanlardan bu yana var olan ve aynı zamanda medyumları gerçek anlamda çok zorlayan bu işlemler her zaman bilinçli bir şekilde yapılmalı ve kesinlikle risk alınmamalıdır. Ortaya çıkan enerjilerin mutlaka doğru bir şekilde yönetilmesi ve insanların üzerlerin de çok ciddi manevi baskılara neden olacakları da unutulmamalıdır.

Çok eski bir geçmişi olan bu işlemler hakkında araştırma yapan kişiler genellikle elde ettikleri bilgilerden sonra ne kadar dikkatli olmaları ve her medyuma güvenmemeleri gerektiğini de görebilirler. Özellikle günümüz de bu işlemi yapan medyumların sayılarının bir elin parmak sayısını geçmediği bilinmektedir. En deneyimli medyumların bile çok zorlanarak yapabildikleri bu işlemlerden sonra insanların düşünceleri mutlaka istenen şekilde değişebilir ve o kişilerin eskisinden daha aşık, daha sadık ve daha sevecen kişiler olmaları sağlanabilir. Bu işlemleri ilk defa duyan kişiler ise öncelikle kabala büyüsü ne işe yarar ve bu işlemler hakkında kimlerden yardım almak gerekmektedir gibi soruların yanıtlarını bilmeleri kendileri için çok önemlidir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. rabia durmaz dedi ki:

    eşimle ev içerisinde sorunlarımız vardı bu sorunlar gün geçtikçe büyümeye başladı her seferinde kavga gürültü ile son buluyordu eşim artık son zamanlarda beni istemediğini söyleyip duruyordu bende bu sebeple eşimi kendime bağlamak için büyü yaptırmaya karar verdim. Kabala büyüsünü çoğu yerde okudum evliler arasında daha çok etkili olduğunu öğrendim ve kabala büyüsü yaptırmak için edis hocayla çalışmaya karar verdim kabala büyüsünü 14 günde yaptı bitirdi sağ olsun yapılan işlemin etkisiyle eşim bana karşı daha çok ilgilenmeye beni mutlu etmek için elinden geleni yapmaya başladı. Resmen romantik bir adam olmuştu artık benden başkasıyla yapamayacağını söylemeye başladı hayatımda duyduğum en güzel söz bence bu edis hocam siz mükemmel insansınız size ne kadar teşekkür etsem azdır 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı