Büyü

Kesin tutan aşk büyüsü

Kesin Tutan Aşk Büyüsü

Sevdikleri kişilerin de kendilerini sevmesi ve deli gibi aşık olması için kesin tutan aşk büyüsü işlemlerini denemek isteyen kişiler her zaman medyumların kapılarını çalmışlardır. Özellikle kısa zaman içinde istenen sonucun alınmasını sağlamak için mutlaka doğru teknikler ile yapılması gereken bu işlemler de en çok kullanılan tekniklerin başında muskalar gelmektedir.

Bilindiği gibi muskalar çok eski zamanlardan bu yana insanların çok farklı amaçlar ile kullandıkları ve aynı zamanda çoğu zaman istedikleri sonucu alabildikleri işlemlerdir. Sonuç verecek bir muska hazırlamak için öncelikle o muskanın içine hangi bilgilerin ve duaların yazılması gerektiğini bilmek gerekmektedir. Deneyimli medyum hocalar için çok basit işlemler olan muskalar çok farklı amaçlar ile hazırlanabilir.

Aşk büyüsünden istenen sonucu alabilmekte bu amaçlardan biridir. Bilindiği bu tarz işlemlerden her zaman kısa süre içinde sonuç almak isteyen insanlar bunu sağlamak için sabırlı olmalı ve aynı zamanda medyumların kendilerine verdikleri bilgilerin dışına da çıkmamalıdırlar.

Kesin tutan aşk büyüsü işlemleri yapan medyumlar sadece muska değil aynı zamanda özel duaları ile veya nurani varlıklardan aldıkları yardımlar ile bu işlemlerden istedikleri sonuçları alabilmektedirler. Bu işlemlerin etkilerine giren kişiler bir süre sonra kendilerini seven insanlara karşı ciddi bir yakınlık duymaya ve aynı zamanda kendilerine çılgınca aşık olmaya başlamaktadırlar.

Her ne kadar etkileri çok keskin ve güçlü olsa bile yine de bu işlemler insanlar için hiçbir şekilde risk içermedikleri gibi aynı zamanda işlemlerin sonuçları da genellikle kısa zaman içinde ortaya çıkabilmektedir. Yüzlerce yıldan bu yana yapılan bu işlemler ile birçok kişinin sevdiği insanı kendisine bağladığı bilinmektedir.

Medyumlar bu işlemleri yaptıkları zaman hazırlanan muskaların mutlaka insanların üzerlerinde taşınmasını isterler bu sayede etki altına alınan kişilerin bu muskayı taşınan insana karşı güçlü bir bağlılık duygusu hissetmesi sağlanmaktadır. Bu tarz işlemler yapılacağı zaman mutlak medyumların verdikleri bilgiler ile hareket etmek ve ecele edip bilinçsiz işlemler yapmamak gerekmektedir. Bu durum kesin tutan aşk büyüsü yaptıran kişilerin hayal kırıklığı yaşamalarına neden olabilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Şeyma kaya - Etkili aşk büyüsü yapan medyum dedi ki:

  birlikte olduğum erkek arkadaşımla aramıza soğukluklar girdi gözü sürekli olarak başka kızların üzerinde. bana karşı artık pek fazla ilgi duymuyor ayrılma noktasına kadar geldik. etkili aşk büyüsü yapan medyum var mı ?

 2. Taner çimen - güvenilir medyum kim dedi ki:

  En etkili aşk ve bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum bu konuda güvenilir medyum arıyorum. daha önce 2 tane medyumla çalıştım mağdur oldum bu sebepten dolayı kimseye güvenim kalmadı. bu yüzden güvenilir medyum arıyorum tavsiye edilecek medyum kim ?

  1. Tarık dedi ki:

   Taner medyum atlas hoca etkili aşk ve bağlama büyüsü yapıyor

 3. Ferhat Medyum Reha dedi ki:

  Terk edildim ve 2 senem heba olmak üzereydi. Nişanlım beni yanlış anladı ve beni terk etti gitti. Ben oysa onun için çabalarken o bir başkasıyla konuşurken görünce sandı onu aldatıyorum. Fakat bilmiyor ki ona sürpriz yapmaya çalışıyordum bu yüzden kızla konuşmak zorundaydım. Oda onun en yakın arkadaşıydı fakat dinlemeden anlamadan nişanı bozmaya kalkıştı. Bir şey demedim bunun üzerine fazla gitmedim onu kendi haline bıraktım. Daha sonrasında bir medyum hocasından yardım istedim. Hocam böyle bir durum var ondan ayrılmak istemiyorum. Onu bana bağlayın deli divane aşık edin ne olur dedim. Reha hocada bana aşık edeceğini ve bağlayacağını söyledi. Bunlar için 10 gün gerekliymiş. Bende sabretmeye başladım 10 gün nedir ki gelir geçer dedim. 10 gün sonrasında ise nişanlım arayıp özür diliyor benim hatam yanlış anladım öyle düşünmemem gerekiyordu. Ne olur baran beni affet dedi. Bende kıyamadığım sevdiğim için affettim. Bir daha yapmaması şartıyla
  0538 714 2065

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı