medyum ara

Mezara gömülen muska

Mezara Gömülen Ayırma Muskası

Çok eski zamanlardan bu yana uygulanan mezara gömülen muska teknikleri insanların farklı konular da kısa zaman içinde istedikleri sonucu alabilmelerini sağlayan çok özel işlemlerdir. Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman özellikle muskaların içine yazacakları duaları, ayetleri veya sözleri mutlaka doğru seçmelidirler. Özellikle kısa zaman içinde sonuç alınabilmesi için kesinlikle bu sözlerin doğru kullanılması ve doğru bir sıralama ile yazılması gerekmektedir.

Toplum içinde birçok farklı amaçla kullanılan muskalar büyülerde de en çok kullanılan nesnelerdir. Ancak muska hazırlamak çok ciddi bir deneyim ve tecrübe gerektirdiği için bu tarz işlemler de medyum seçimlerine çok ama çok dikkat etmek gerekmektedir. Genellikle aynı hafta içinde insanların üzerlerin de istenen etkilerin ortaya çıkmasını sağlayacak kadar güçlü olan bu işlemler hakkında araştırma yapan insanlar elde ettikleri bilgiler ile hem neye dikkat etmeleri gerektiğini hem de bu işlemler de kimlerden yardım almaları gerektiğini öğrenebilirler.

Medyumlar bu teknikleri genellikle kara büyüler de kullanırlar. Ancak bu her kara büyünün mutlaka bu teknik ile yapıldığı anlamına gelmez. Çok farklı teknikler ile de yapılabilen bu işlemlerin genel amaçları etki altına alınan kişilerin çok ciddi sorunlar yaşamalarını sağlamak ve bu sorunların kalıcı olmasıdır. Deneyimli bir medyum için bile muska hazırlamak sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Özellikle muska hazırlamak isteyen kişilerin çok özel bilgi ve birikimlere sahip olması gerekmektedir.

Aynı zamanda bu işlemler için ciddi bir dini bilgi ve manevi ilimlere hakimiyet gerekmektedir. Bu konuda yeterli olmayan kişilerin kesinlikle bu tarz ciddi işlemlerden uzak durmaları ve boş yere risk almamaları gerekmektedir. Zaten deneyimli bir medyum mezara gömülen muska tekniği hakkında kendilerine gelen kişilere gerekli tüm bilgileri verip her adımını bilinçli bir şekilde atmasını da sağlayabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Gamze demir dedi ki:

    4 senelik ilişkim vardı sevdiğim adamla çok güzel günler yaşadık aynı evin içinde karı koca hayatımız oldu gün oldu beraber güldük gün oldu beraber ağladığım adamla bir gün ayrılacağım aklımın ucuna gelmedi çünkü o ne istediyse kırmadım yaptım yeter ki beni ortada bırakmasın ilerde evlenelim diye çırpındım ama bir gün beni bir anda silip başka biriyle hayatına devam etmeye başladı. Bu yüzden hocalara başvurdum bende bir kaç kişi bana işini yaparım diyerek yüksek paralar istediler en sonunda edis hocayı buldum kendisiyle görüştüm bütçeme en uygun olarak mezara gömülen muska vardı bu işlemi yaptırdım kendisine 15 günde etki etmeye başladı ve sevdiğim adam hayatında ki kızdan ayrılarak bana pişman bir halde geri döndü her şey istediğin gibi oldu sonunda bana yardımcı olduğu için edis hocama çok teşekkür ederim 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı