Büyü

Odkara büyüsü

Odkara Büyüsü Nasıl Yapılır

Sevdikleri kişilerin de kendilerine aşık olmasını isteyen kişiler için her zaman özel bir yeri olan odkara büyüsü bilinen en güçlü bağlama büyülerinden biridir. Ancak bu işlemler kimi zaman eşlerin barışması, terk eden kişinin geri gelmesi veya kısmet açılması gibi amaçlar ile de yapılabilmektedir. Bu sebeple en çok yapılan manevi işlemlerden biridir. Deneyimli medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman çok dikkatli bir şekilde hareket edip aynı zamanda insanları da sürekli olarak uyarmaktadırlar. Bu işlemleri yapmak isteyen kişilerin öncelikle vefk işlemlerini de bilmeleri gerekmektedir. Bunun sebebi ise odkara büyülerin de vefk işlemlerinin çok önemli bir yerlerinin olmasıdır. Hazırlanan vefk işlemlerinin içine insanların isimleri yazılır de bir yuvarlak içine alınır.

Bu üçgenlerin köşelerine ise harekete geçmesi istenen hüddamların isimleri yazılır. Manevi anlamda kendilerini tam olarak geliştirmemiş olan medyumların bu işlemleri yapabilmeleri kesinlikle mümkün değildir veya çok risklidir. Bu sebeple daha önce bu işlemleri yapmamış olan medyumların kesinlikle işlemleri yapmaya yeltenmemeleri gerekmektedir. Aksi takdirde sadece etki altına almak istedikleri kişiler değil aynı zamanda kendileri de çok ciddi zararlar görebilirler. Bu işlemler de medyumların okudukları özel tılsımlı sözlerin de çok büyük önemi vardır. Doğru bir şekilde okunması gereken bu sözler hüddamlar ile iletişime geçmek ve onları yönlendirmek için çok önemlidir. Odkara büyüsünün bu özellikleri ne kadar farklı bir işlem olduğunu açık bir şekilde ortaya koymaktadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Sevilay cebeci dedi ki:

    odkara büyüsü yaptırmak için bir .ok medyuma başvurdum ama hiç biri sonuç vermedi hepsi paramı aldı ortadan kayboldu ben öylece ortada kaldım artık medyumlara güvenim kalmadı resmen herkesin aynı kişiliğe ve aynı karaktere sahip olduğunu düşünüp durdum fakat bir kaç yorum sitelerinde medyum edis hocadan bahsedildiğini gördüm kendisi hakkında biraz araştırmalar yaptım büyü konusunda uzman biri olduğunu okudum kendisine odkara büyüsü yaptırdım 14 günde sonucumu aldım odkara büyüsü yaptırmak isteyenlere medyum edis hocayı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı