Büyü

Sevgiliyi kendine bağlama büyüsü

Sevgiliyi kendine bağlama büyüsü

Bağlama büyüleri her zaman için insanların en çok ilgi gösterdikleri ve özellikle eş veya sevgililerini kendilerine daha sıkı bağlar ile bağlamak için kullandıkları özel işlemlerdir. Günümüzde de sık sık talep almakta olan bu işlemler hakkında araştırma yapan kişiler kısa zaman içinde birçok bilgi bulabilmektedirler.

Bu işlemler hem medyumların kolay bir şekilde yapabildikleri hem de kısa zaman içinde sonuç alabildikleri işlemlerdir. Sevgiliyi kendine bağlama büyüsü adı ile de yapılmakta olan bu işlemler insanların düşünce dünyalarına ve bilinç altlarına ciddi bir şekilde etki etmektedir. İnsanlar bu etkileri kesinlikle fark etmedikleri gibi aynı zamanda herhangi bir şekilde zarar görmemektedirler. Doğal olarak bu işlemlere karşı olan ilgi de her zaman çok yüksek olmaktadır.

Bilindiği gibi insanlar sürekli olarak bu alanda yapılan işlemler hakkında araştırma yaparak kendi sorunları veya hedefleri için en uygun olan işlemleri medyumlardan talep etmektedirler. Yüzerce yıldan bu yana çok farklı amaçlar için kullanılmış olan bu işlemler ortak özellikleri insanların günlük hayatta ulaşamadıkları hedeflere manevi enerjilerin etkilerini kullanarak ulaşmalarını sağlamalarıdır. Bunu yapabilmek için kesinlikle çok ciddi bir deneyim ve birikime ihtiyaç ardır. Örneğin sevgilileri başka insanlar kaptırmak istemeyen ve onların gözlerinde tek kişi olmak isteyen kişiler kesinlikle manevi enerjilerin etkilerini denemelidirler.

Resmi olarak medyumluk hizmeti vermekte olan kişiler bu tarz işlemler hakkında talep aldıkları zaman sahip oldukları deneyimleri sonuna kadar kullanmakta ve istedikler sonucu kısa zaman içinde alabilmektedirler. Bir kişinin düşüncelerini kontrol altına alarak istenen şekilde düşünmesini sağlamak ancak çok deneyimli ve bilgili olan medyumların yapacakları bir işlemdir. Bu sebeple insanlar ne olursa olsun çok titiz bir şekilde hareket edip kendilerini kanıtlamış olan güvenilir ve başarılı medyumlar ile çalışmaya özen göstermelidirler.

Günümüzde bu alanda yapılan işlemlere bakıldığı zaman insanların çok daha şanslı oldukları görülmektedir. Artık medyumların risk içermeyen ve çok ciddi etkileri olan işlemler ile hareket ettiklerini bilen kişiler sürekli olarak kendilerine ulaşabilmek için girişimler de bulunmaktadırlar.

Bu işlemlerin etki süreleri bilinmese bile en fazla 2 hafta içinde istenen sonucu verdikleri bilinmektedir. Sevgililerin kendilerine karşı olan bağlılıklarından memnun olmayan veya kendilerinden çok daha fazla yakınlık görmek isteyen kişiler sevgiliyi kendine bağlama büyüsü işlemleri ile bunu sağlayabilmektedirler. Sevgililerinin şahsi bilgilerini ve bir adet resmini medyumlara veren insanlar daha sonra medyumların yapacakları işlemleri beklemelidirler.

Genellikle kısa zaman içinde sonuç veren bu işlemlerden sonra istenen kişilerin düşünce ve davranışlarında gözle görülmekte olan ciddi değişimler yaşanabilmektedir. Eğer doğru teknikler kullanılır ve aynı zamanda insanlar için gerekli kontroller de yapılırsa bu işlemlerin sonuç vermemeleri için herhangi bir neden olmamaktadır. Bilindiği gibi birçok kişi bu tarz işlemler için arayış içine girmekte ve kimi zaman sahte medyumlar sebebi ile çok ciddi sorunlar yaşayabilmektedirler.

Uzmanlar bu alanda yapılan işlemlere bakıldığı zaman mutlaka çok dikkatli olunması gerektiğini ve her zaman için işinin ehli olan resmi medyumlar ile çalışılmasını önermektedirler. Sevgililerini kendilerine karşı olan tutumlarında istedikleri gibi değişimler gören insanlar bu durumdan son derece memnun kaldıkları gibi aynı zamanda bu tarz sorunlar yaşayan kişilere de sürekli olarak bu tarz işlemlerden yardım almalarını önermektedirler.

Yüzlerce yıldan bu yana farklı teknik ve isimler ile yapılmış olan bu işlemler insanların bilinç altlarında kalıcı değişimlere neden olmaktadır. Daha önceleri sevgilerine karşı yeteri kadar yakınlık ve ilgi göstermeyen kişiler bu işlemlerden sonra çok daha farklı bir şekilde harekete etmeye başlamaktadırlar.

Sevgiliyi kendine bağlama büyüsünün kısa zaman içinde etki göstermesi için insanların farklı bir büyü enerjisi altında olmaması ve aynı zamanda kendileri korumak için bir manevi korunma işlemi yapmamış olmaları gerekmektedir. Bu durumun kontrolü için mutlaka her büyü işleminde olduğu gibi sevgiliyi kendine bağlama büyüsü işlemlerinden önce de bakım çalışması yapılmalıdır.

Bu çalışmalar ile insanların üzerlerinde dolaşan her türlü enerji kısa zaman içine tespit edilebilmektedir. Günümüzde de medyumların en çok talep aldıkları işlemlerden biri olan bağlama büyülerinde en kısa zaman içinde etki gösteren teknikler genellikle kişilerin kendilerine ait olan özel eşyaların kullanıldığı tekniklerdir. Bu teknikler de eşyaların üzerine çok ciddi dualar okuyan medyumlar hem fiziki anlamda bir emek vermeye gerek bırakmadan hem de zorlanmadan insanların düşüncelerine etki edebilmektedirler. Bu tarz bir işlemin sonuçlarının en kısa zaman içinde ortay çıkması beklenir. Bu sebeple medyumlar ellerinden geleni yaparak insanlara yardımcı olmak isterler.

Ancak bu her zaman mümkün olmayabilmektedir. Mesela bir kişinin sahip oldu kişisel enerjisi yüksek ise o zaman bu tarz işlemlerinden etkilenme süresi veya derecesi farklı olabilmektedir. Aynı şekilde insanlar farklı bir büyü işleminin etkisinde oldukları zamanda sevgiliyi kendine bağlama büyüsü işlemleri kesinlikle sonuç vermemektedir.
Bu sebeple insanlar çok dikkatli olmalı ve bu durumu bilen medyumlar ile çalışmaya özen göstermelidirler. Bazı

medyumlar bu işlemlerin sonuçları garanti altına almak için basit teknikler yerine nurani varlıklar ile iletişime geçilmekte olan riskli teknikleri kullanabilmektedirler. Manevi alemler ile iletişime geçerek bazı nurani varlıkları kontrol altına alma yetenekleri olan medyumlar bu sayede insanlara çok daha kısa zaman içinde etki edebilmektedirler. Ancak nurani varlıklar her zaman için insanlardan çok daha üstün özellikleri olan ve aynı zamanda çok daha kısa zaman içinde sonuç veren varlıklardır.

Bu sebeple kontrolden çıkmaları durumunda etki altına olan kişilerin manevi anlamda çok ciddi sıkıntılar yaşayacakları unutulmamalıdır. Zaten bu işlemler deneyimli bir medyum için son derece olay ve aynı zamanda risksiz işlemlerdir. Bu sebeple basit bir muska her zaman için istenen sonuç için yeterli olmaktadır. Birçok kişinin sevgililerinin kendilerine karşı olan ilgisizlerinden şikayetçi olduğunu herkes bilmektedir. Özellikle bu durumu değiştirmek için ellerinden geleni yapan insanlar sonuç alamadıkça ilişkilerinin geleceği hakkında endişeye kapılabilmektedirler.

Bu gibi sorunlar yaşamak istemeyen kişiler kesinlikle manevi enerjilerin güçlerini de denemelidirler. Hem insanların zarar görmedikleri hem de kalıcı sonuçların alındığı bu işlemleri yapan medyumlar kullandıkları özel teknikler ile herkesin düşüncelerine etki edebilmektedirler. Çok eski bir geçmişi olan bu işlemler de sabırlı bir şekilde olumlu sonuç almayı beklemek ve her zaman inancı korumak gerekmektedir.

Bir süre sonra çok daha mutlu ve huzurlu bir ilişkiye sahip olacaklarını bilen insanlar bu sebeple sevgiliyi kendine bağlama büyüsü işlemlerine karşı çok ciddi bir ilgi göstermektedirler. Eski zamanlar da bu işlemleri yapmak için şeytandan yardım almış olan ermeni medyumları bu şekilde çok ciddi bir risk almış olmalarına rağmen yine insanların istedikleri sonuçları almayı başarmışlardır. Ancak günümüzde bu işlemler çok daha basit ve risk içermeyen teknikler kullanılarak yapılmaktadır. Bu sebeple bu işlemleri kullanmak isteyen kişiler genellikle tereddüt etmemekte ve sevgilileri için bu işlemleri kullanmak istemektedirler. İsteyen herkesin kullanabileceği bu işlemler de doğru medyumları seçen kişiler hayal ettiği gibi bir ilişkiye sahip olmanın keyfini yaşayabilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Etkili aşk büyüsü yaptıranlar dedi ki:

  3 aydır hoşlandığım adamı kendime aşık ettim. İlk başlarda inanması zor geliyor fakat bir medyum tarafından aldığım yardımlar sonrasında adam bana deli divane aşık oldu. Medyum edis hocadan aldığım etkili aşk büyüsü ve bağlama büyüsü sonrasında sevdiğim adam birden bire bana kör kütük aşık oldu. Benimle birlikte evlilik planları kuruyor hatta ilerisi için hazırlıklar bile yapmaya başladı.3 aydır görüyordum fakat bir türlü konuşamıyordum. Onun konuştuğu var diye düşünüyordum hep ama meğersem yokmuş. 10 gün içinde bana aşık oldu her şey yoluna girdi ve güzel bir birlikteliğimiz var. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

  1. hazal dedi ki:

   bende papaz büyüsü için medyum edis hocadan yardım almıştım. Senin yorumu görünce aklıma geldi şimdi bende 9 gün kadar bir süre sonunda sonuç almıştım ne yalan diyim o zamanlar çok heyecanlıydım

   1. Nazlıcan dedi ki:

    hazal sahiden 9 günde sonuç aldın demi .? inanmak istiyorum gerçekten buna

 2. Mert sevgiliyi kendine bağlama büyüsü dedi ki:

  Merhaba benim sorunum sevdiğim kadın tarafından terk edilmem. Ben bunca zaman nişanlıydım ve her şey çok güzel gidiyordu. Birden bire nedense her şey bozulmaya başladı. Nişan bozuldu kız arkadaşım benden ayrıldı ve hayatım alt üst olmaya başladı. Sebebini bile bilmediğim şeylerden dolayı karamsarlık içindeydim. Bunun üzerine bir medyum hocası araştırmaya karar verdim. Herkes atlas hocayı çok met etmiş bende atlas hocadan yardım almaya kararlıydım. Atlas hocadan giden sevdiğimi bana geri getirmesini ve benim üzerimdeki karamsarlığı bozmasını istedim.. Atlas hoca 9 gün içinde geri geleceğini ve benim karamsarlığımı bozacağını sadece beklemem gerektiğini söyledi. Bende 9 gün beklemeye başladım. Bu esnada nişanlım bana geri döndü ve özür diliyordu. Bir daha gitmeme şartıyla anlaştık. 0536 014 8431

 3. Asiye kütlü dedi ki:

  Ben medyum dilha hocanın etkili bir çalışmasından sonra sonucumu aldım ve burada sizlerle paylaşmak istedim. Benim kocama karşı artık sevgim yoktu ve sürekli ondan soğumaya başladım. Ben kocamı severek evlendim ama bir şeylerin beni ona karşı geri ittiğini fark ettim ve medyum dilha hocadan yardım almaya başladım. Dilha hocanın yardımları sayesinde üzerimdeki kötü şeylerin yok olmasını ve kocama karşı eskisi gibi aşık olmayı istedim. 12 günlük bir çalışmadan sonra ben kocama eskisi gibi bakmaya ve onu yine sevmeye başladım. Her şey tekrardan eskisi gibi olmaya başladı. Böyle olunca bende hayatıma devam ettim. Medyum Dilha hocadan aldığım kesin sonuçtan sonra mutluluğum hiç eksik olmadı. 0552 791 4566

  1. pınar dedi ki:

   Asiye hanım bende medyum dilha hoca ile çalışmayı düşünüyordum bir haftadır kararsızdım sizin yorumunuzdan sonra tamamen karar verdim ve bende kendisiyle çalışmaya başladım. çok kısa bir sürede benimde durumlarını düzeltti ve şuanda benimde ailevi sorunlarım kalktı ortadan. Sizden de dilha hocamdan da allah razı olsun ne diyeyim iyi ki varsınız. Sizlerin sayesinde bende sonucumu aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı