Büyü

Soğutma büyüsünü bozmak için neler gerekir

Soğutma büyüsünü bozmak için neler gerekir

Konu hakkında bilgileri olan kişiler büyüleri bozmanın yapmaktan çok daha zor olduğunu da bilmektedirler. Bu işlemleri yapabilmek için çok ciddi bir deneyime ve aynı zamanda sabra sahip olmak gerekmektedir. Birçok medyum kendilerine gelen büyü bozma taleplerini geri çevirmek zorunda kalmaktadırlar. Bu işlemler ancak çok özel ve güçlü duaların belli bir sistem ile okunması şeklinde yapılmalıdır. Bunun haricinde kullanılan tüm teknikler insanlara zarar vermekten başka bir şey yapmamaktadır.

Özellikle üzerlerinde soğutma büyüsü olduğundan şüphe eden kişiler kendilerini veya herhangi bir kişiyi bu durumdan kurtarabilmek için mutlaka bu işlemleri başarılı bir şekilde yapan kişilerden yardım almalıdırlar. Soğutma büyüsünü bozmak için neler gerekir veya buna benzer sorular hakkında araştırma yapan kişiler mutlaka kısa zaman içinde istedikleri bilgileri bulabilmektedirler. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemlerin doğru bir şekilde yapılmaması büyülerin sonuçlarının çok daha ciddi bir hale gelmesine neden olabilmektedir. Günümüzde birçok kişi bu tarz işlemler hakkında araştırmalar yaparak istedikleri sonuçları almak istemektedirler.

Büyü bozma işlemleri hakkında birçok farklı yerde faydasız ve aynı zamanda riskli teknikler hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu sebeple insanlar kesinlikle bu işlemleri tek başlarına veya kulaktan dolma bilgiler ile yapmamaları gerektiğini bilmelidirler. Günümüzde bu tarz işlemler hakkında kimlere güveneceklerini bilmeyen insanlar çoğu zaman sahte medyumların tuzaklarına düşerek çok ciddi sorunlar yaşayabilmektedirler.

Soğutma büyüsü insanların partnerlerinden kısa zaman içinde uzaklaşmalarına neden olan ve kalıcı etkileri ile bilinen işlemlerdir. Bu işlemlerin etkilerini anlayabilmek için öncelikle bakım çalışması yapmak gerekmektedir. Eğer bu çalışmadan sonra insanların üzerlerinde bir etki olduğu anlaşılırsa o zaman hiç vakit kaybetmeden büyü bozma işlemlerine başlamak gerekmektedir. Bu işlemler insanların risk altına girmedikleri ve sadece çok özel duaların okunması ile yapılan işlemlerdir.

Ancak duaların okuyacak olan kişilerin nefeslerinin güçlü olması ve aynı zamanda bu işlemler hakkında deneyimli kişiler olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan işlemler kesinlikle sonuç vermeyecektir. Günümüzde bu tarz işlemler için resmi medyumlar arayan insanlar genellikle zorlanabilmektedirler. Çünkü kolay gibi görülen bu işlemler herkese tarafından yapılamamaktadır. Her türlü büyünün etkisini yok etmek için yapılabilen bu işlemler için özellikle soğuma büyülerinde acele etmek gerekmektedir. Yaşadıkları mutlu bir ilişkinin kötü niyetli bir insan tarafından soğutma büyüsü ile sona erdirilmek istenmesine göz yummak istemeyen kişiler en kısa zaman içinde bu işlemler hakkında yeteri kadar deneyime sahip olan kişilerin kapılarını çalmalı ve kendilerine taleplerini iletmelidirler.

Son derece önemli ve aynı zanda ciddi işlemler olan büyü bozma işlemleri hakkında her zaman dikkatli olmaları gereken insanlar bu işlemleri ancak çok deneyimli ve çok güvenilir kişilerin seçilmesi gerektiğini bilmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde etkileri devam eden büyülerin etkileri yok olacağı yerde çok daha güçlü hale gelebilmektedir. Özellikle kara büyüler gibi riskli işlemler de buna çok daha fazla dikkat etmek gerekmektedir.

Bu tarz işlemlerin doğru yapılmadığı zamanlar da insanların ne kadar ciddi sorunlar yaşadıklarını merak eden kişiler kısa bir araştırma ile birçok olumsuz örnek ile karşılaşabilmektedirler. Duaların genellikle günlerin gün doğumu zamanlarında ve belli adetler de okunması gerektiğini bilmek gerekmektedir. Genellikle herkesin ezbere bildikleri bu dualar manevi yanı güçlü olan medyumlar tarafından okunmalıdır. Özellikle ilişkilerini kurtarabilmek için sürekli olarak soğutma büyüsünü bozmak için neler gerekir veya bu işlemler hakkında kimlerden yardım alınmalıdır gibi soruların yanıtlarını arayan insanlar kısa zaman içinde doğru yanıtları bulabilmektedirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. soğutma büyüsü bozan gerçek medyum dedi ki:

  29 yaşındayım adım Selma bana birisi aşık ve ben evliyim kocamı da çok seviyordum bunun üzerine bir tatsızlık çıksın istemiyordum ve bu adamla konuşmaya çalıştım ama dinlemedi ve rahatsız etmeye devam etti. Bende bu sorunu bir medyum tavsiye alarak çözmek istedim ve bunun üzerine bir medyumla konuştum. Edis hocanın yapacağı soğutma büyüsünden sonra bu adam benden nefret edecek ve uzak duracaktı. Kocam bilsin istemiyordum çünkü onu çok seviyordum. Edis hocanın yapacağı soğutma büyüsü 9 günde etkisini gösterecek ve bu 9 gün sonra adam beni rahatsız etmeyecekti. Bende bu konuda rahatladım. 9 gün sonra bu adam beni rahatsız dahi etmez oldu. Yolunu değiştirir oldu ve benden nefret etmeye başladı. Edis hocanın sayesinde bu beladan kurtuldum. Çok şükür kocam bilmeden medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 2. Erdinç dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi üzerine bir medyumdan yardım istedim. Karım 2 gündür benden uzak duruyor ve yanıma dahi yaklaşmıyor. Sanki şeytan görüyor gibi öyle davranıyor. Bu olay benim canımı sıktı ve en yakın arkadaşımdan yardım istedim oda bana bir numara verdi ve bu telefonu ara o sana yardımcı olacak dedi. Bende telefondaki reha hocayı aradım ve reha hocadan bu karımda bir şey mi var hocam 2 gündür böyle davranıyor dedim. Reha hocada yapacağı bakım çalışmasından sonra söyleyeceğini söyledi. Bende olur hocam bekliyorum dedim. Reha hoca bakım sırasında karımın üzerinde yeni yapılmış bir büyüyü fark etti ve bana bunu söyledi. Bende reha hocadan bunu bozmasını ve karımın tekrar eski hale dönmesini istedim. 12 gün sürecek bir çalışmadan sonra karım normale dönecekti. Beklemeye başladım bende böyle devam edemezdik. 12 günün sonunda sabah uyandığımda karım yanımda ve bana eskisi gibi bakıyor ilgileniyor ve beni seviyor. Bu durum düzeldiği için çok sevindim 0538 714 2065

 3. Birsen dedi ki:

  Medyum hakan hoca tarafından dolandırıldım ve soluğu edis hocanın yanında aldım. Edis hocaya başta güvenmedim ve inanmadım. Gittim hakan hocaya yaptırdım fakat beni dolandırıyormuş sonradan anladım ve bu durumu anlayınca hemen ondan uzak durdum ve konuşmayı bıraktım. Edis hocadan yardım istedim. Hocam beni dolandırdı yardım edeceğim diye sizde dolandırmayın benim kocam evi terk etti gelmiyor ne olur bir yardımcı olun bana. Edis hoca bir sakin ol ve kocanın bilgilerini bana gönder önce ne yapacağımıza karar verelim dedi. Bende gönderdim ve edis hocadan geri getirmesini ve bana bağlamasını istedim. Edis hoca yapacağı çalışma 10 gün süreceğini ve sonrasında onu aramamı söyledi. Bende ilk başta anlamadım ama daha sonra tamam hocam dedim. 10 gün sonunda kocam evine geldi ve ben hemen edis hocayı arayarak hocam Allah sizden razı olsun. Beni ortada bırakmadın yardım ettin. Hocam siz gerçekten çok ehli etkili birisiniz. Sizi tüm arkadaşlarıma tavsiye edeceğim sizin sayenizde bende sonucumu aldım. Çok mutluyum kocam evine döndüğü için dedim. Edis hocada bana güven ve bir sorun yaşamazsın dedi. Sahiden güvenmek lazımmış edis hoca gibisi yok

 4. Feride dedi ki:

  Geri getirme büyüsü için medyum Dilha hocadan yardım aldım. Eşim evden gitti ve şimdi ben tek başıma kalıyorum yaklaşık 10 gündür yalnız yatıyorum ve korkuyorum birileri gelip beni rahatsız edecek diye. Sürekli arıyorum açmıyor ve sonunda bende bir medyumdan yardım almaya karar verdim. Dilha hoca gibi ehli ve etkili bir medyum kocamın geri gelmesini ve bana aşık etmesini deli divane yanımdan ayrılmamasını istedim. Dilha hocada yapacağı çalışmanın 9 gün süreceğini ve 9 günün sonunda kocamın eve geleceğini bana aşık olarak döneceğini söyledi. İlk başlarda beklemek zor geldi ama kesin sonucu alır mıyım diye çok düşünüyordum. Bunun üzerine 9 günün sonunda kocam da evine dönünce ellerinde çiçekler kapımda ve bana aşık olduğunu çok sevdiğini özlediğini gittiği için de pişman olduğunu söyledi. Bende affettim kocamdır dedim bir daha olmasın dedim oda tamam dedi. Bundan sonra mutlu bir aile olarak devam ettik yaşantımıza.. 0552 791 4566

 5. Furkan dedi ki:

  aşık olduğum kadını yıllardır kendime bir türlü aşık edemedim. Çok seviyorum onu ve her gün onun kapısından geçiyorum işe gidiyorum geliyorum ama o bir türlü beni görmek istemiyor. Çıktığı yok fakat hiç kimseyle de çıkmak dahi istemiyor. Çok sevdiğim için onun yanında birisini görsem kıskanıyorum ve onu dövmeye kalkıyorum. En sonunda bu iş böyle olmaz ben artık böyle beklemekten sıkıldım ve gittim açıldım. Kızda bana bakarak ben kimseyle çıkmıyorum kusura bakma iyi çocuksun ama istemiyorum deyince ben bir ayar oldum ve bu iş burada bitmedi canım dedim. Daha sonrasında ise bir medyum hocaları araştırmaya başladım. Araştırmalarımın sonucunda en iyisi medyum edis hocanın olduğunu ve onun sayesinde bu kadını kendime aşık edeceğimi düşündüm. Edis hocadan hemen bir çalışma yapmasını ve ne kadar sürede bana aşık edeceğini sordum. 9 gün içinde çalışmam biter ve bu kadın sana gelir dedi. Bende bunu duyunca çok sevindim ve 9 gün boyunca kadının oradan hiç gitmedim. 9 günün sonunda ise kadın bana haber göndermiş. Teklifi hala geçerliyse bir çay içelim diye ben bunu duyunca daha çok mutlu oldum ve hemen cevabımı gönderdim. 2 hafta sonra kadınla sevgili olduk.

 6. büyü bozan etkili medyum hocalar dedi ki:

  Arkadaşlar benim çok güzel giden bir işim ve ailem vardı. Çok şükür her zaman şükür eder ve işime bakardım. Ne oldu anlamadım ama birden bire hem iş hayatım hemde ev hayatım düzensizlik içinde olmaya başladı. İşte sıkıntılar yaşıyorum ve bu yaşadıklarımı eve yansıtıyorum eşim ve çocuklarımda huzursuz olmaya başladılar. Ben böyle bir şey yapmazdım. Son zamanlarda çok değiştim. Bunu gören karım bir şeylerden şüphelendi ve bunun üzerine medyum hocasından bize bakmasını istedi. Hocada ne gördüyse artık benim üzerimde varlıklar musallat edilmiş ve üzerimde etkili bir papaz büyüsü çalışması yapılmış. Bunun üzerine karım baran hocadan yapılan çalışmaları bozmak istiyor. baran hocada bu yapılan çalışmayı 12 günde bozuyor ve ben 12 gün sonra ne bir sıkıntı yaşadım nede başka bir sorun. Yani kısaca her şey karımın sayesinde düzene girdi. Aile dediğin koruyup kollamalı.

 7. Ekrem dedi ki:

  Medyum atlas hocadan aldığım sonuçtan sonra karım bana deli gibi aşık oldu ve benden bir başkasını görmez oldu. Atlas hocanın sayesinde 9 günde gerçekten kesin sonucu aldım. İlk başlarda inanmıyordum ve pek güvenmiyordum ama daha sonrasında atlas hocanın sonucundan sonra güvenim arttı ve ben bundan sonra bütün işlerimi atlas hocadan yaptırıyor ve arkadaşlarıma da tavsiye ediyordum.
  0536 014 8431

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı