medyum ara

Süryani büyüsü sonuç veren güvenilir medyumlar

Süryani Büyüsü Sonuç Veren Güvenilir Medyumlar

Süryani büyüsü denince birçok medyumun geri adım atması ve mümkün olduğu kadar bu işlemleri kullanmamak istemelerinin en önemli nedenlerinden biri bu işlemlerin çok riski bir teknik ile yapılmasıdır. Bilindiği gibi süryani büyüsü sonuç veren güvenilir medyumlar hakkında araştırma yapan birçok kişi genellikle bu araştırmalarından elleri boş dönmektedirler. Bunun sebebi ise birçok medyumun bu işlemleri yapamaması ve aynı zamanda hem kendilerini hem de insanları korumak için bu işlemlerden uzak durmak istemeleridir.

Bu işlemleri doğru yapabilmek için insanların birçok farklı konuda kendilerini geliştirmeleri ve aynı zamanda medyumluk işlemlerinden manevi enerjilere kadar birçok farklı konuda çok ciddi bir deneyime sahip olmaları gerekmektedir. Günümüzde en deneyimli ve en başarılı medyumların bile yapamadıkları bu işlemlerin en önemli özelliklerinden biri de kısa zaman içinde ve kalıcı etkiler göstermesidir.

Zaten insanlardan çok daha üstün özellikleri olan şeytan gibi bir varlıktan yardım alınıyorsa o işlemlerin sonuçlarının vasat olması tabi ki beklenemez. Bu sebeple uzmanlar çok gerek olmadıkça bu işlemlerin kullanılmamasını önermektedirler. Zaten bu işlemleri kullanmak isteyen kişiler ne kadar çok araştırma yaparlarsa yapsınlar genellikle yardım alacak bir medyum bulamamakta ve uzun zaman boyunca araştırma yapmaya devam etmek zorunda kalmaktadırlar.

Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu işlemler de başarılı olabilmek ve aynı zamanda istenen sonuçları kısa zaman içinde alabilmek ancak bundan yüzlerce sene önce yaşamış olan süryani medyumların yapabildikleri bir iştir. Bu sebeple artık insanlar ne kadar isteseler de bu işlemler için kendilerine yardımcı olacak güvenilir  gerçek bir medyum bulmakta her zaman çok zorlanmaktadırlar. Süryani büyüsü sonuç veren güvenilir medyumlar hakkında da bilgi bulmak zor olduğu için artık bu işlemler neredeyse hiç yapılmamaktadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Cevriye topuz dedi ki:

    Çevremde daha önce medyum edis hocadan yardım alıp ve gerçekten sonuç alan insanları gördükçe imreniyordum. Benimde bir yardıma ihtiyacım vardı ama nedense korkuyordum. Ya yanlış bir iş yaparsam ya gerçekten olacak şeyi oldurmaz ise diye düşünmekten aklımı alamıyordum. Bir adamı seviyordum mahallemize yeni taşınmıştı. Eski karısı ölmüş ve 2 sene olmuş ben o adama aşık olmuştum. 1 tane de kızı vardı ufak bir şey ona bile annelik yapmak istedim. Durum böyle olunca ben adama karşı hiç açılamadım ve o adamı da kaybetmek hiç istemedim. Çevremdeki insanların tavsiyelerini dinleyip ilk defa bir medyum hocadan yardım almaya karar verdim. Edis hocadan bu adamı bana aşık etmesini ve bana bağlamasını söyledim. Edis hoca yapacağı bu çalışmanın yaklaşık olarak 11 gün süreceğini ve 11 günün ardından bu adam bana karşı bir hamle yapacağını söyledi. İlk defa yaptırınca bir işlem her gün edis hocayı arıyorum ve çalışmayı soruyordum. Böyle olunca edis hoca da anlıyordu ona karşı güven sorunu yaşadığımı ve bana güzel sözlerle bir şeyler ifade etti. Bende ondan sonra edis hocaya tam güvenmeye başladım. Çalışmalarım devam ediyordu bir gün kapı çaldı ve adam benim kapıya gelip kızının hasta olduğunu ona bakabilir miyim diye sordu. Bende olur hemen getir bakalım dedim. Kızı üşütmüş hasta olmuş bende kızıyla ilgilendim ve o sırada adam da bana karşı bir şeyler hissetmeye başladı. 11 gün sonunda adam bana aşık olduğunu söyledi. Bende ona karşı boş olmadığımı söyledim. Birlikte konuşmaya görüşmeye başladık.
    0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

    1. Burhan dedi ki:

      Selamlar cevriye hanım bende sizin gibi kararsızdım. Bir çok insan sonuç almış ve paylaşmış bende dayanamadım ve edis hoca ile çalıştım. En kısa sürede bana sonucu veren edis hocamdan sonra hayallerim çok değişti ve inanın akla gelmicek şeyler yaşamaya başladım. şimdi bana kim hoca sorarsa sorsun ben direk medyum edis hocadan bahsediyorum. Onun kadar etkili ve güvenilir bir medyum görmedim hiç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı