medyum ara

Süryani büyüsü yapan medyumlar

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır Nasıl Bozulur

Süryani büyüsü gibi hem çok zor hem de çok ciddi riskleri olan işlemler hakkında yardım almak için güvenilir bir medyum arayan kişiler bu konuda her zaman çok dikkatli olmalıdırlar. Çünkü bu işlemleri yapmak çok ciddi bir deneyim ve çok gelişmiş bir medyumluk bilgisi gerektirmektedir. Çok farklı amaçlar ile yapılan bu işlemler de mutlaka şeytan ile iletişime geçmeleri gereken medyumlar öncelikle bu varlık ile nasıl iletişime geçileceğini ve aynı zamanda nasıl kontrol altına tutulacağını tam olarak bilmelidirler.

Bilindiği gibi bu işlemler de hiçbir zaman risk payı bulunmamaktadır. Aynı zamanda yapılan hatalar da çok ciddi sorunları beraberinde getirebilmektedir. Bu sebeple ne olursa olsun bu işlemleri denemek isteyen kişilerin yapmaları gereken ilk şey süryani büyüsü yapan medyumlar hakkında çok ciddi araştırmalar yapmak ve hiçbir zaman bu işlemler hakkında yeterli bilgileri olmayan kişilerden uzak durmak gerekmektedir.

Birçok kişi süryani büyülerinin ne kadar ciddi ve ne kadar önemli işlemler olduğunu bilmedikleri için bu işlemleri hafife almaktadırlar. Ancak deneyimli ve güvenilir bir medyum kendilerinden bu işlemler hakkında yardım isteyen kişilere her zaman için gerekli öneriler de bulunmalı ve hiçbir zaman kendileri de bu işlemler hakkında tam olarak bilgi sahibi olmadan bu işlemleri yapmayı denememelidir.

Kısa zaman içinde çok ciddi ve çok önemli sonuçların ortaya çıkmasını sağlayan bu işlemler hakkında birçok farklı alanda doğru veya yanlış bilgiler yer almaktadır. Günümüzde süryani büyüsü işlemlerinin neredeyse hiç yapılmaması veya bu işlemleri yapan medyum bulunamaması da bu işlemlerin ne kadar zor olduğunu açık bir şekilde ortaya koymaktadır. Dolayısı ile insanlar yaptıkları araştırmalar da garantili süryani büyüsü yapan medyumlar bulma konusunda zorlanacaklarını daha en baştan görebilmektedirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. nurcan dedi ki:

    Etkili papaz büyüsü yaptırmak için bir çok medyum araştırdım ve çoğu benim paramı alma derdindeydi ve beni ikna etmeye çalışıyordu. Fakat hiç biri bakım çalışması yapıp olup olmayacak mı demek yerine olur gel demeye başladı. Bunlara güvenemedim ve bu yüzden de medyum araştırmaya devam ettim. Bir ara medyum edis hocanın sayfasına girdim ve onunla da bu konuda konuşmak istedim. Edis hoca bana ilk başta bakım çalışması yapacağım eğer gerçekten çalışma senin için olacak ise çalışalım dedi. Ben bir şaşırdım ve tamam hocam dedim bilgileri gönderdim. Bir yarım saat sonra bana dönüş yapan edis hoca bu çalışmadan sonuç alacağımı hatta 13 gün süreceğini söyledi. Bende neden bu kadar kısa dediğimde ise etkili bir çalışma yapıyoruz bundan dedi. Bende tamam hocam en iyisini siz bilirsiniz dedim. Kocamın bana karşı sevgisi ve bakışları çok değişmişti yeniden eskisi gibi olmasını çok istiyordum bu durumdan dolayı da ona bir çalışma yapmaya karar vermiştim. Edis hoca da bu konuda bana yardım edecekti. 13.günün sonunda kocam bana yeniden eskisi kadar bağlandı ve aşık oldu sanki yeni evlendik ve kocam hala o ilk evlendiğim adamdı karşımda. İnanın bu zamanı çok hayal ettim tam 3 aydır karşımdaki farklı bir adamdı fakat şimdi ise eski adam karşımdaydı. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı