Büyü

Süryani papaz büyüsü

Süryani Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü gibi hem riskli hem de kısa zaman içinde etkili sonuç veren işlemler çok eski zamanlardan bu yana insanların ilgilerini çekmiş olsa bile yine de birçok kişi bu işlemlerden uzak durmanın en doğru karar olduğunu düşünmektedirler. Bu işlemler insanların ciddi sıkıntılar çekmelerini sağlamak amacı ile yapılmaktadır.

Herkesin kısa zaman içinde sonuç almak istedikleri bu işlemler bilinen en ciddi ve en tehlikeli büyülerden biridir. Bu sebeple kendilerini yeterli görmeyen ve yeteri kadar deneyimleri olmayan kişiler kesinlikle bu işlemlerden uzak durmalıdırlar. Hatta bazı medyumlar bu işlemleri süryani büyüsü teknikleri ile birleştirmektedirler.

Süryani papaz büyüsü adı ile yapılan bu işlemler de zaten çok ciddi riskler içeren papaz büyüsü işlemlerine bir de şeytan veya aynı tayfadan gelen varlıklar da eklenmekte ve risk çok daha ciddi boyutlara ulaşmaktadır.

Bu sebeple bu işlemler çok eski zamanlar da yapılmış olmalarına rağmen günümüz de neredeyse hiç yapılmamaktadırlar. Son derece ciddi bir şekilde yapılması gereken bu işlemlerin en önemli yanlarından biri de etkilerinin çok güçlü olması ve etkisi altına aldığı kişilerin hayatlarının her alanda etki altına alabilmesidir.

Bilindiği gibi medyumlar her zaman çok farklı işlemler hakkında talepler alabilirler ancak bu talepleri yerine getirmek için kesinlikle gerekli deneyime sahip olmak gerekir. Birçok riskli işlemi sorunsuz bir şekilde yapabilen medyumlar özellikle süryani papaz büyüsü işlemleri gibi riski çok ciddi boyutlar da olan işlemler de çok daha dikkatli olmalıdırlar. Bu işlemleri yapacak olan kişilerin öncelikle şeytan ve davranış özellikleri hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir.

Aynı zamanda bu varlıkların kontrolden çıkmaları halinde etki altına giren kişilerin ne kadar ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalacaklarını da kesinlikle unutmamak gerekmektedir. Doğal olarak sade medyumların değil aynı zamanda bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilerin de çok dikkatli olmaları ve her zaman iki defa düşünmeleri gerekmektedir. Süryani papaz büyüsü hakkında yapılacak olan kısa bir araştırma zaten insanların en doğru kararları vermelerini sağlamak için yeterli olacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Miray Etkili medyum dilha hoca dedi ki:

  benim sorunum evli bir adama aşık oldum ve ne yaptıysam da kendimi alı koyamadım. Bu yüzden onu ya kendime aşık edecektim ve onu da karısından soğutacak bir şeyler yapacaktım. Bunun üzerine medyum dilha hocayla bir çalışmaya başladık ve bu dilha hocanın yapacağı çalışma yaklaşık olarak 9 gün sürecekti ve bu 9 gün sonrasında adam bana aşık olacak ve bağlanacaktı. Bu sayede de karısından da uzak duracak ve ayrılacaktı. Bunun için dilha hocadan hem soğutma ayırma büyüsü yapmasını daha sonrasında ise ask ve bağlama büyüsü yapmasını istedim. 9 gün sonunda adam bana aşık oldu ve karısından ayrılmak için anlaşmalı boşanmaya karar verdiler. Her şey tam istediğim gibi gitmeye başladı. 0552 791 4566

 2. Süryani papaz büyüsü sonuç veren medyum dedi ki:

  ben Kadir benim sorunum kısmetimin kapalı olması bunu bir türlü açamadım. Bir çok hocayla da konuştum ama hiç biri yardımcı olamadı bana. Bu yüzden en son çareyi medyum edis hocadan yana kullanmak istedim. Edis hocanın sayesinde kısmetimi açabilir ilerleyen zamanlarda önüme hayırlı eş çıkabilirdi. Bunun üzerine Edis hoca yapacağı kısmet açma çalışmasından sonra hayatımın değişeceğini ve kısmet konusunda çok farklı şeyler olacağını söyledi. Bende umarım hocam dediğiniz gibi olur dedim. 9 gün sonrasında kısmetim açıldı ve önüme bir kız çıkmıştı. İlk başlarda arkadaşça konuşuyorduk bu böyle devam ederse eğer 1 2 seneye kadar bu kızla evlenirdim ben. Edis hocanın sayesinde 10 gün bile sürmedi kısmetim açıldı. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 3. Musallat olan varlıklardan kurtuldum dedi ki:

  bana musallat olan varlıklardan dolayı sürekli geceleri kötü rüyalar görüyor sesler duyuyor ve uyuyamıyordum. Her an onların yanımda olduğunu hissediyordum ve bu yüzden kendimi çok daha kötü hissediyordum. Bu yüzden de bir çok medyum hocasından yardım aldım ama hepsi de boş çıktı. Hiç biri gerçek bir sonuç veremedi ve bu yüzden de kendimi çok daha tuhaf hissetmeye başladım. Daha sonrasında ise medyum atlas hocanın çalışmalarından ve yaptığı bu şeylerden dolayı 12 gün içinde üzerimdeki varlıklar gitti ve ben bir daha bir varlık tarafından musallat dahi olmadım. Artık her şeye yeniden başlamış gibiydim. Atlas hocama çok minnettar ve duacıyım onun sayesinde düzene girdi hayatım. Çok şükür 0536 014 8431

  1. orhan dedi ki:

   bende de varlıklar vardı kardeşim. Bende medyum atlas hoca ile çalışınca kurtuldum çok şükür tavsiye ederim isteyenlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı