Büyü

Unutturma büyüsü

Unutturma Büyüsü Nasıl Yapılır

İnsanların bilinçaltına direk olarak etki eden ve kısa zaman içinde üzerlerinde istenen etkileri yaratabilen son derece güçlü işlemler olan unutturma büyüsü işlemleri doğru teknikler ile yapıldıkları zaman ortaya çok ciddi etkilerin çıkmasını sağlayabilirler. Bu işlemler de özellikle insanlara zarar verilmemesi ve aynı zamanda sadece düşüncelerin de ciddi değişimlerin yaşanması sağlanmalıdır. Bunun dışında oluşacak tüm etkilerden kaçınmak ve bu sebeple sonuçları her zaman yakından takip etmek gerekir.

Özellikle eski partnerlerini unutamayan ve bu sebeple çok ciddi sorunlar yaşayan kişilerin bu sorunlarını kısa zaman içinde çözebilmek amacı ile bu işlemlerin sık sık kullanıldıkları bilinmektedir. Etkileri ortaya çıkmaya başladığın da istenen kişilerin düşüncelerini tam olarak değiştiren ve unutamadıkları kişileri veya olayları kısa zaman içinde unutmalarını sağlayabilen bu işlemler de ilgili ilişkilerin resimleri veya kendilerine ait olan özel eşyaları yeterli olabilir. Aynı zamanda o kişilerin isimlerinin de kullanıldığı muskalar da istenen sonucu almak için yeterli olabilir.

Unutturma Büyüsün de Kimden Yardım Almalısınız?

Amacınız her ne olursa olsun mutlaka en deneyimli ve en güvenilir medyumlardan yardım alarak kullanmanız gereken unutturma büyüsü işlemlerin de kullanılan teknikler genellikle riskli değildir ve sizi kısa zaman içinde amacınıza ulaştırabilir. Bugüne kadar birçok kişinin istedikleri kişilerin düşüncelerin de ve davranışların da ciddi değişimlere neden oldukları bu işlemlerin etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar genellikle bu durumun farkına varmaz ve akılların da olan düşüncelerden kısa zaman içinde kurtulabilirler. Bir türlü unutamadıkları eski hatıralarını veya partnerlerini bu işlemlerin etkileri ile kısa zaman içinde unutabilen insanlar hiç bir zaman bu işlemin etkisine girdiklerini anlayamazlar.

Bu sebeple medyumlar da bu işlemler hakkında talepler aldıkları zaman genellikle tereddüt etmezler ve beklenen sonucu kısa zaman içinde alabilirler. Bu işlemler en çok herhangi bir kişinin ayrıldığı partnerini unutamadığı durumlar da yaşadığı sorunları aşabilmesine yardımcı olabilmek için kullanılır. Bu da sebeple medyumlar da kendilerine unutturma büyüsü işlemleri hakkında talepler geldiği zaman en kısa süre içinde sonuç alabilmek için ellerinden geleni yaparlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Gülçin tosun dedi ki:

    6 yıllık ilişkimi 9 ay önce bitirdim tabi ki kendi isteğim ile olmadı bu o yüzden aylarca çok acı çektim bir türlü kendisini unutamadım geri dönmesi için sevgilime defalarca yazdım aradım haklı olduğum halde her şeyi yaptım geri dönsün benimle olsun diye ama beni affetmedi silmişti bitirmişti kafasında beni. Aylarca unutmak istedim ama bir türlü unutamadım onu unutmak için bir çok yol denedim ama olmadı en sonunda unutturma büyüsü yaptırmak istedim kendime artık bende soğumuştum ondan fakat yaşanmış olan anılar aklıma geldikçe çıldırıyordum bu konuda medyum edis hocamdan yardım aldım bana yaptığı unutturma büyüsü sayesinde 15 günde her şeyi silip attım unuttum sanki hayatımda bu olanları yaşamamış gibi bir hale geldim teşekkür ederim edis bey size 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı