Büyü

Uzaktan yapılan büyü etki eder mi

Uzaktan Yapılan Büyü Kaç Günde Tutar

Uzaktan yapılan büyüler her zaman için insanların şaşkınlık içinde bırakır. Çünkü medyumlar için etki altına almak istedikleri kişilerin yakınında olmak gibi zorunluluk yoktur. Yani yapılan işlemler de doğru teknik ve nesneler kullanılırsa istenen sonuçların ortaya çıkmaması için hiçbir neden bulunmamaktadır. Uzaktan yapılan büyü etki eder mi veya bu etkiler ne kadar güçlü olur gibi soruların yanıtlarını arayan insanlar özellikle deneyimli medyumların bu işlemler ile birçok işlemden istedikleri sonucu alabildiklerini görebilirler.

Genellikle etki altına alınmak istenen kişilerin kendilerine ait olan resimleri veya eşyaları ile yapılan bu işlemler de medyumların okudukları sözler ve dualar da çok önemlidir. Bu sayede ortaya çıkan enerjiler o kişiler nerede olursa olsun mutlaka gidip kendilerini bulacak ve istenen sonucu verecektir. Özellikle kişisel etkileme işlemlerin de çok sık kullanılan bu teknikler ile insanların üzerlerin de her türlü etkinin oluşması sağlanabilir.

Deneyimli medyumlar bu tarz teknikleri hazırlarken genellikle zorlanmaz ve aynı zamanda istenen her türlü sonucu karşı tafra herhangi bir zarar vermeden alabilirler. Zaten bu güne kadar en çok kullanılan tekniklerden biri de uzaktan büyü işlemleri olmuştur. Genellikle etki altına alacakları kişiler ile aynı ortamda olma olanağı bulamayan medyumlar mecburen bu tekniği kullanıp amaçlarına ulaşmaya çalışırlar. İster özel dualar ile ister nurani varlıklardan yardım alınarak yapılabilen bu tarz tekniklerin çok dikkatli ve özenli bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Çünkü kimi zaman aceleden kimi zaman ise tam olarak bilgi sahibi olmamaktan dolayı birçok medyum insanlara beklenmedik bir şekilde zarar verebilir. Doğal olarak insanlar uzaktan yapılan büyü etki eder mi ve bu işlemler gerçekten de risksiz mi gibi soruların yanıtlarını aramadan harekete geçmek istememektedirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı