vefk

Vefk yapılan kişi ne hisseder

Vefk Yapılan Kişi Ne Hisseder

Vefk işlemleri eski islam toplumlarında doğan ve o günden bu güne kadar sürekli olarak yapılan önemli manevi işlemlerdir. Bu işlemlerin islam dininde yasak olmaması da sürekli olarak talep almasına neden olmaktadır. İlk zamanlar sadece manevi korunma amacı ile ortaya çıkan bu işelmler zaman içinde daha farklı amaçlar ile yapılmaya başlanmıştır. Özellikle aşk, sevgi, bağlama veya benzeri amaçlar ile de sık sık yapılan vefk yapılan kişi ne hisseder sonra etki altına alınan kişiler hiçbir şey hissetmezler.

Aynı zamanda bu kişiler kesinlikle risk altına girmeyecekleri için insanlar vefk işlemlerini hiçbir tereddüt yaşamadan yaparlar. Çok karmaşık bir yapıya sahip olan vefk işlemlerinden sonra ortaya çıkan enerjiler insanlar için ciddi sorunlar yaratmazlar. Aynı zamanda bu işlemlerin etkilerinin çok ciddi olduğunu da bilinmektedir.
Vefk yapacak olan bir hoca öncelikle bir kağıt üzerine sağdan sola ve yukarıdan aşağıya doğru aynı adetlerde olacak şekilde karelerden meydana gelen bir şekil çizerler.

Daha sonra vefk yapılan kişi ne hisseder işlemlerinin yapılış amacına göre seçilmiş olan sayılar bu karelerin içine çizilir. Burada önemli olan sayıların hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru aynı toplamı vermesidir. Bu sebeple bu sayıların dizilişleri çok özel bir teknik ile yapılmalıdır. Bunu yapabilmek ise çok ciddi bir deneyim ve dikkat gerektirmektedir. Zaten bu sebeple vefk işlemleri her medyum tarafından yapılamamaktadır. İnsanlar hangi amaçla olursa olsun vefk işlemleri yaptırmak istedikleri zaman öncelikle bu işlemler hakkında gerekli deneyimlere sahip olan medyumların seçilmesine özen göstermelidirler. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemler büyüler gibi direk sonuç veren işlemler değildir. Yani vefk yaptıran bir kişi amacına ulaşabilmek için fiziki olarak da emek vermeye devam etmelidir. Aksi takdirde bu işlemlerden sonuç alabilmesi kesinlikle mümkün değildir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Burhan kuzu dedi ki:

    sevdiğim kadının bana geri gelmesi için vefk yaptırmaya karar verdim büyüden korkuyordum bu yüzden vefk yaptırmak istedim. Bu konu üzerine günlerce araştırma yaptım medyum aradım konuştum bilgi almak istedim fakat her aradığım insan benden önce ödeme istedi kimse sorunumu dahi dinlemedi bu yüzden kimseye güvenemedim. Vefk yapan medyum hocalara bakarken medyum edis hocanın vefk konusunda uzman bir medyum olduğunu okudum sonrada edis hocayla iletişime geçerek yardım istedim. Önce güzel bir şekilde beni dinledi sonra bilgilerimi alarak bana bakımlar yaptı sorunumu gördü. Edis hocaya vefk yaptırdım 13 gün sürdü bu çalışma yapılan çalışmanın etkisiyle sevdiğim kadın tekrardan bana geri döndü ve bağlandı Allah razı olsun edis hocam sizden. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı