medyum ara

Voodoo büyüsü

Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır

Her ne kadar dünyanın en eski ve en çok bilinen büyü işlemlerinden biri olsa bile yine de insanların çok çekindikleri işlemler olan voodoo büyüsü medyumların da yapmak istemedikleri işlemlerden biridir. Bu işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjiler o kadar güçlüdür ki konu ile ilgisi olan herkesin risk altına girdiği düşünülmektedir. Gerçek bir medyum bu işlemler hakkında talepler aldıkları zaman öncelikle insanları tam olarak uyarmalı ve aynı zamanda etki altına alınacak olan kişilerin de ne kadar ciddi sorunlar yaşayacaklarını tek tek anlatmalıdırlar.

Yapılan işlemlerden sonra etki altına giren kişiler daha önce yaşamadıkları kadar ciddi psikolojik veya bedensel anlamda çok ciddi sorunlar yaşayabilirler. Bu işlemlerin yapılmasında hayvan bedenlerinden alınan parçalar, kan damlaları veya mezarlardan alınan kefen ve kemik parçaları da kullanılabilir. Aslında bu işlemin ana nesnesi kandır. Bu sebeple birçok kaynakta bu işlemlerden bahsedilirken kırmızı büyüsü ismi de kullanılmıştır.

Voodoo Büyüsü Etkileri

Etkilerinin çok güçlü olması ile bilinen voodoo büyüsü işlemlerinin etkisine giren kişiler kısa zaman içinde tüm yaşam konforlarını tamamen kaybederler. Üstelik bu kişilerin bu etkilere girdiklerin anladıkların da artık kurtulmaları çok zor olur. Çünkü voodoo büyüsü etkileri yok edilmesi en zor büyü etkilerinden biridir. En güçlü büyü bozma işlemleri dahi kimi zaman bu işlemler de yeterli olmamaktadır. Bu da medyumların tarz işlemler hakkında taleplerle aldıkları zaman çok dikkatli olmalarını ve aynı zamanda yardımcı olacakları kişileri de tam anlamı ile uyarmalarını gerektirmektedir.

Bu işlemin etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanların bedensel ve zihinsel sağlıklarını tamamen kaybetmeleri çok yaygın olarak görülen bir sonuçtur. Eğer işlemleri yapan kişiler bu durumdan vazgeçerlerse veya etki altında olan kişiler kısa zaman içinde güvenilir bir medyumdan büyü bozma işlemleri hakkında yardım alırlarsa az da olsa bu etkilerden kurtulma ihtimali doğabilir. Bu sebeple voodoo büyüsü işlemleri hakkında araştırma yaptığınız zaman özellikle daha önce yapılan işlemleri incelediğiniz de mutlaka siz de bu işlemleri yapma konusunda iki defa düşünmeniz gerektiğini görebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Nuray ciğerci dedi ki:

    voodoo büyüsü için edis hocamla görüştüm nişanlımın gözü sürekli başka kadınlarda olduğu için aramızda çokça tartışma oluyordu benim yanımda her önüne gelen kadına bakıyor gözüyle yiyordu resmen onları çok kez tartıştık bu konuda en sonunda nişanı atmaya kadar gitti zor tuttum kendimi aileme rezil olmamak için. Büyü işlerine başvurdum bende nişanlımın benden başkasını görmemesi için voodoo büyüsü yaptırdım edis hocamın yapmış olduğu çalışma sayesinde nişanlım bana daha çok bağlanmaya benim sözümü dinlemeye başladı artık dışarıya ve başka bayanlara karşı ilgilisinin olmadığını gördüm sonunda başardım edis hocamla 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı