medyum ara

Yapılan büyüyü bozabilen uzman medyumlar

Yapılan Büyüyü Bozabilen Uzman Medyumlar

Büyülerin etkilerini kısa zaman içinde yok edip insanları bu işlemlerin etkilerinden kurtarabilmek sanıldığı kadar kolay değildir. Çok özel ve aynı zamanda güçlü duaların belli bir sistem ile okunması gereken bu işlemler de insanların başarılı olabilmeleri için manevi yanlarının çok güçlü olması ve aynı zamanda duaları da her zaman içten okumaları gerekmektedir. Yapılan büyüyü bozabilen uzman medyumlar bu duaların doğru seçilmesi kadar aynı zamanda doğru bir sistem ile okunmasının da çok önemli olduğunu belirtmektedirler.

Özellikle okuma sayıları, okuma zamanları veya benzeri konular hakkında kesinlikle gerekli tüm bilgilere sahip olmaları gereken medyumlar her zaman için ellerinden geleni yaparak beklentileri tam olarak karşılamaya çalışmalıdırlar. Dünyanın en eski ve aynı zamanda en ciddi manevi işlemlerinden biri olan büyü bozma işlemleri özellikle insanların üzerlerin de oluşan kötü enerjilerin etkilerinin en kısa zaman içinde yok olabilmesi için mutlaka doğru zamanlar da ve doğru teknikler ile yapılması gerekmektedir.

Bilindiği gibi bir kişi kara büyülerin etkisine girdiği zaman o insanların hayatların da akıl almaz değişimler yaşanabildiği gibi gördükleri zararlar da çok ciddi boyutlar da olabilmektedir. Bu sebeple insanlar kimi zaman kendilerini kimi zaman ise yardımcı olmak istedikleri kişileri kurtarabilmek için tek yollarının büyü bozma işlemleri olduğunu da bilmektedirler.

Ancak bu işlemleri yapacak olan medyumların hakkında en doğru bilgilere sahip olmak ve kesinlikle her medyuma güvenmemek gerekmektedir. Çünkü yapılan büyüyü bozabilen uzman medyumların sayıları çok az olduğu gibi aynı zamanda bu işlemlerin etkileri de çoğu zaman uzun bir süre ortaya çıkmamaktadır. Bu sebeple en deneyimli ve en sabırlı medyumlar ile çalışması büyü bozma işlemlerinin en önemli kurallarından biridir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Emre toy dedi ki:

    Merhabalar adım Emre ben Fransa’da yaşıyorum. Bir çok medyum tarafından mağdur oldum. Bu yüzden medyum hocalarına karşı kendimi enayi gibi hissetmeye başladım. Durum böyle olunca bende güven sorunu yaşamaya başladım. Bunun üzerine bir arkadaşım ile konuşmaya başladım durumu anlattım oda bana kızmaya başladı. Bana sormadan neden bu şekilde işlere kalkışıyorsun dedi. Bende neden dediğimde ise karısına daha önce bir çalışma yaptırmış ve gerçekten bir sonuç aldığını görmüş. Bende merakla bu medyumun kim olduğunu sordum. Bana medyum edis hocanın olduğunu ve onun sayesinde karısını kendisine bağladığını söyledi. Bende medyum edis hocadan kısmetimi açtırmak istedim. Edis hoca bu yapacağı kısmet açma çalışmasından 9 gün sonucunda kesin bir sonuç alacağımı ve benimde artık kısmetimin kapalı olmayacağını söyledi. Bunun üzerine bir kızdan hoşlanmaya başlamıştım ve kızla konuşmak için bir kaç gün daha beklemeye başladım. Durum böyle olunca 1 hafta sonra kıza gidip her şeyi söylemeye karar verdim. Kızda bana karşı boş olmadığını ve benden etkilendiğini söyleyince fark ettim sahiden kısmetim açılmıştı. Edis hocanın sayesinde ilk defa bir sonucu bende aldım. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı